Paluch | KOMPOT ON TOUR | Projekt Brzeźno

24 czerwca 2022, Piątek

Projekt Brzeźno

Zdrojowa, Gdańsk

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Już 24 czerwca w Projekt Brzeźno będziemy gościć jednego z czołowych artystów polskiej sceny hip-hopowej.

Na naszej letniej scenie, z promocją swojego najnowszego albumu pod tytułem „Kompot” wystąpi Paluch!

———————————————

Paluch, właściwie Łukasz Paluszak, urodzony w 1985 w Poznaniu. Właściciel niezależnej wytwórni muzycznej BOR Records. Jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hop mający na koncie 14. pełnoprawnych albumów, które na przestrzeni lat rozeszły się w blisko 400,000 egzemplarzy. 6 z nich pokryło się platyną (zarówno potrójną jak i poczwórną!). Przedostatni album „Czerwony Dywan” odniósł wielki sukces zdobywając poczwórną platynę, a trasa premierowa wypełniła największe kluby i hale w Polsce. Po ogromnym sukcesie płyty „Nadciśnienie” (wydawnictwo okryło się platyną- ponad 30 tysięcy sprzedanych sztuk). Poznański raper wraca z krążkiem pt „KOMPOT”.

Koncert odbywa się na otwartej przestrzeni, w parku przy plaży. Na terenie obiektu znajdują się punkty gastronomiczne i bary.

Wstęp:
13+ (tylko z rodzicem lub prawnym opiekunem – musi mieć bilet!)
15+ (z rodzicem lub z pisemną zgodą rodzica)
ZGODA DO POBRANIA TUTAJ

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Paluch | KOMPOT ON TOUR | Projekt Brzeźno | 24 czerwca 2022, Piątek, Projekt Brzeźno

Biletomat.pl
49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →