oysterboy w Warszawie | Klub Chmury

oysterboy w Warszawie | Klub Chmury

9 maja 2024, Czwartek

Chmury

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

oysterboy inspirowany jest muzyką indiepop/dreampop/shoegaze i lo-fi. Jest to projekt w 100% DIY. Polskie teksty, melodyjny oryginalny wokal oraz ocean gitar i syntezatorów. oysterboy romansuje z niszą muzyczną, która rośnie w siłę na zachodzie (bedroom lofi indie). Brzmienie to przeplata z chwytającymi za serce melodiami, które mogłyby wyśpiewywać festiwalowe tłumy.
oysterboy to absolutna świeżość na polskiej scenie.
Energia uderza ze sceny w undergroundowym, londyńskim stylu. Muzyka na żywo odkrywa kolejne oblicze oysterboya. Koncert to kwintesencja płyty, jej dopełnienie i wizualizacja. Zespół w nieugrzeczniony sposób robi autentyczne, spontaniczne, nieskrępowane niczym szoł.
Koncerty są pełne emocji, dynamika między wokalistą a resztą zespołu zmienia się z piosenki na piosenkę. Tradycją stało się wspólne śpiewanie utworów „Tęskno” i „Absolutnie Nic” – publiczność śpiewa głośniej od wokalisty. Atmosfera na koncercie kreowana jest przez pełen energii performance gitarowo-perkusyjny, okraszony emocjonalnym wokalem, a vibe pozostaje nostalgiczny, letni i przepełniony tęsknotą. Wykonania na żywo mocno uwypuklają emocje zawarte w nagranych utworach, a ciekawe aranżacje ujawniają ich nowe warstwy.
oysterboy gra koncerty w mocnym składzie:
Artur Chołoniewski – perkusja „Najlepszy perkusista we wszechświecie – przekonacie się jak zobaczycie to zwierzę na żywo – ja się zakochałem!” – oysterboy
Antoni Zajączkowski – bas (Willa Kosmos) – koneser prawdziwej muzyki niezależnej, wybitny producent muzyczny (Niemoc, Wczasy, prawdopodobnie ¾ muzyki niezależnej w Polsce), multiinstrumentalista
Radosław Reguła – bas (Niemoc) – człowiek o potężnych zdolnościach i energii, który emocje muzyczne potrafi przełożyć o zdwukrotnionej sile na dźwięki na gitarze.
Data: 9 maja
Otwarcie bramek: 20:00
Start koncertu: 20:30
Tax: 40 PLN

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →