OLSZTYN GREEN FESTIVAL

11 sierpnia 2023, Piątek

Plaża nad Jeziorem Kortowskim

Promenada Absolwentów, Olsztyn

Start: godz. 16:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Olsztyn Green Festiwal 2023!

– najbardziej zielony muzyczny festiwal w Polsce

9. edycja OGF odbędzie się w weekend 11-13 sierpnia 2023 r. nad Jeziorem Ukiel w Olsztynie. To jedyny taki zielony punkt na festiwalowej mapie Polski. Tło scen maluje tutaj natura, jezioro, lasy i magiczne zachody słońca, co czyni Olsztyn Green Festival jednym z najpiękniejszych festiwali w Polsce.
Jeżeli lubisz “zielony” styl życia, cenisz sobie kontakt z naturą oraz dobrą muzyką, uwielbiasz relaks nad jeziorem, kochasz dobrze zjeść, czy spędzić miły czas z przyjaciółmi – koniecznie dołącz do rodziny OGF. Przedłużony wakacyjny weekend pełen niezapomnianych muzycznych wrażeń gwarantowany!

Zapraszamy!

W programie 24 koncerty i crème de la crème polskiej muzyki alternatywnej, popowej, elektronicznej i hip-hopowej. Ponadto rozmowy z artystami, aktywistami i naukowcami o ratowaniu planety, warsztaty ekologiczne dla dzieci i dorosłych oraz mnóstwo aktywności dla wszystkich. To tylko kilka powodów, aby pojawić się w sierpniu na Olsztyn Green Festival. Wszystkie, wraz z niespodziankami, będziemy przed Wami sukcesywnie odkrywać, budując tylko pozytywne emocje.

Więcej informacji na: www.facebook.com/olsztyngreenfest

Olsztyn Green Festival 2023 – bilety

W sprzedaży pierwsze pule karnetów:

– fan ticket: karnet-299 zł (od dnia startu sprzedaży do 28 grudnia 2022 lub do wyczerpania puli, liczba karnetów ograniczona)
– I pula regular ticket: karnet-359 zł, bilet jednodniowy-149 zł (od dnia zakończenia sprzedaży fun ticket do dnia 28 lutego 2023 lub do wyczerpania puli, liczba karnetów i biletów ograniczona)

Bilety dla dzieci:
– z posiadania biletów zwolnione są dzieci do lat 5.
– od 6 do 12 roku życia obowiązuje zniżka 50% ceny biletu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

OLSZTYN GREEN FESTIVAL | 11 sierpnia 2023, Piątek, Plaża nad Jeziorem Kortowskim

Biletomat.pl
359 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →