OD BLUESA DO PUNKA - ERIC HANSON ( SWE ) & IVO PARTIZAN - LEGENDA JAROCINA

OD BLUESA DO PUNKA – ERIC HANSON ( SWE ) & IVO PARTIZAN – LEGENDA JAROCINA

22 marca 2024, Piątek

JOK Jarocin

Plac Festiwalu Muzyki Rockowej 1, Jarocin

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Ivo Partizan – polski zespół rockowy , założony w 1985 roku w Mogilnie, przez Macieja Adamskiego, wcześniej występującego z punkowym zespołem Bunkier. Nazwa zespołu nawiązuje do przywódcy komunistycznej partyzantki w Jugosławii, który nazywał się Ivan Ribar (ps. Lola), i zginął podczas II wojny światowej mając 27 lat. Członkowie zespołu interesowali się muzyką bałkańską i wykonywali niektóre utwory po serbo-chorwacku

Eric Hansson – prawdziwy weteran szwedzkiego bluesa. Aktualnie promuje swój najnowszy krążek – “Rolling Avenue”. – Hansson prezentuje mieszankę najlepszego rockowego bluesa, bez względu na to czy występuje w klubie, czy na dużej scenie grając dla tysięcy ludzi. To świetne piosenki, mnóstwo doświadczenia i pasja, która wykracza daleko poza to, co można znaleźć w zwykłym bluesowym trio.

OD BLUESA DO PUNKA – ERIC HANSON ( SWE ) & IVO PARTIZAN – LEGENDA JAROCINA | 22 marca 2024, Piątek, JOK Jarocin

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →