NutkoSfera

NutkoSfera – CeZik dzieciom | Poznań 8.04.24

8 kwietnia 2024, Poniedziałek

Aula Artis

Gen. Tadeusza Kutrzeby 10, Poznań

Start: godz. 18:00

Podziel się:

„Joł, joł Jowisz!” – tymi słowami wita się z Wami jedna z planet naszego Układu Słonecznego…

Aby poznać lepiej duże i „Małe ciała niebieskie” oraz dowiedzieć się, czemu samolot lata, statek pływa, a głowa myśli, spotkaj się z nami podczas wyjątkowego koncertu. Zabierz ze sobą uśmiech i dołącz do wspólnej zabawy!
Nutkosfera i DrobNutki to projekty pod kierownictwem CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Artysta urodził się w Gliwicach w 1985 roku. Od tamtej pory (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Do tej pory na kanałach You Tube „CeZik” oraz „KlejNuty” (sprawdź tutaj: www.youtube.pl/ascezik i tutaj: www.youtube.pl/klejnuty) opublikował kilkadziesiąt filmów. Najpopularniejsze zostały wyświetlone kilkanaście milionów razy. Łącznie materiały CeZika doczekały się ponad 140 000 000 odsłon, co sprawia, że jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w Sieci.

Sprawdź:
www.CeZik.com oraz www.NutkoSfera.pl

Wpadaj też na Instagrama:
www.instagram.com/nutkosfera

Artystą opiekuje się Agencja Koncertowa Borówka Music:
www.facebook.com/borowkamusic
www.instagram.com/borowkamusic

——–

UWAGA!
* Bilet ulgowy przysługuje dzieciom do 16 lat.

NutkoSfera – CeZik dzieciom | Poznań 8.04.24 | 8 kwietnia 2024, Poniedziałek, Aula Artis

Biletomat.pl
65 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →