Nürnberg

8 października 2023, Niedziela

Klub pod Minogą

Nowowiejskiego 8, Poznań

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Nürnberg – post-punkowy duet prosto z Mińska już 8 października zagra w poznańskim Klubie Pod Minogą!
Na twórczość zespołu wpływa depresja w postsowieckich miastach, egzystencjalizm, problemy społeczne we współczesnym świecie przemysłowym, presja i zmęczenie, ale także pewne podstawowe uczucia, które czynią nas bardziej ludzkimi – zdolność do kochania i współczucia.

Ich muzyka jest posępna, nastrojowa, klimatyczna i energetyczna. Inspirowana brytyjskim brzmieniem post-punk/new-wave/coldwave z lat 80-tych, przepełniona melancholią, mrokiem i opuszczeniem, skąpana w migoczącym pogłosie i słodko-gorzkich melodiach.
Uderzenia perkusji i potężne, podskakujące, melodyjne linie basu tworzą poczucie zbliżającej się rozpaczy, unicestwienia i bezradności, podczas gdy rozdzierające, pełne tęsknoty gitary prowadzą i płyną, goniąc i tańcząc z opuszczonym, emocjonalnym wokalem w mrocznym uścisku nieuchronnej śmierci.

Pierwsze demo zostało wydane w sierpniu 2017 roku. Od tego czasu do teraz zespół wydał dwa albumy “Skryvaj” i “Paharda”, trzy EP-ki, trzy single i jeden album z remiksami.
Zespół grał na dużych europejskich festiwalach i showcase’ach: “Waves Vienna”, “Eurosonic Noorderslag” i “AtlasWeekend Kyiv” oraz koncertach i festiwalach na Białorusi, w Polsce, Rosji, na Łotwie i Ukrainie. Na początku 2023 roku światło dzienne ujrzał najnowszy minialbum „Ahida”.

Bandcamp
nurnbergminsk.bandcamp.com

Instagram
www.instagram.com/nurnbergband/

Spotify
open.spotify.com/artist/2IkTGThCeQAPGMru4uXzs4

Facebook
www.facebook.com/nurnbergband

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Nürnberg | 8 października 2023, Niedziela, Klub pod Minogą

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →