NNEKA | WARSZAWA

17 września 2024, Wtorek

NIEBO

Nowy Świat 21, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Porównywana do Ms. Lauryn Hill, Neneh Cherry i Erykah Badu autorka międzynarodowego hitu „Heartbeat”, Nigeryjka Nneka, wystąpi na 16 września w Krakowie i 17 wrześniaw Warszawie!

Nneka to wokalistka soul/hip-hop/reggae i poetka. Eklektyczna twórczość artystki to kombinacja wielu różnych styli muzycznych. Widoczne inspiracje reggae, hip-hop i nowoczesny R’n’B, miesza ze staromodnym soulem, gatunkiem afrobeat i klasycznym bluesem.

Drzwi: 18:30

Start: 20:00

============

– Przypominamy, że kupując bilety poza oficjalnymi kanałami sprzedaży, np. od osób trzecich możecie zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwiają wejścia na wydarzenie.

– Osoby poniżej 16 roku życia w dniu koncertu mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, ale które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w wydarzeniu. WZÓR ZGODY: tiny.pl/wtxqb

– Nie ma potrzeby drukowania biletów, wystarczy pokazać kod na telefonie

– Aby dostać się na teren wydarzenia każdy obowiązkowo posiadać musi dokument tożsamości ze zdjęciem.

NNEKA | WARSZAWA | 17 września 2024, Wtorek, NIEBO

Biletomat.pl
149 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →