NEVER ENDING SORRY TOUR - Łódź - 6.11.2022

NEVER ENDING SORRY TOUR – Łódź – 6.11.2022

6 listopada 2022, Niedziela

Klub Wytwórnia

Łąkowa 29, Łódź

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Agnieszka Chylińska przez lata przyzwyczajała słuchaczy i widzów do wielu zmian na swojej artystycznej drodze rozwoju. Już niebawem – jesienią 2022 roku – pojawi się jej najnowszy album, zatytułowany NEVER ENDING SORRY.
Pierwszym zwiastunem płyty jest singiel Jest nas więcej, którego premiera telewizyjna odbyła się na Festiwalu SOPOT Top of The TOP – 18 sierpnia 2022. NEVER ENDING SORRY to projekt nie tylko muzyczny, ale też filmowy. W teledysku do pierwszego singla obok artystki, główną rolę gra wybitny aktor Adam Woronowicz. Projekt będzie rozwijał swoją fabułę w kolejnych obrazach filmowych.
W listopadzie rozpocznie się również pierwsza odsłona trasy koncertowej. Wszystkie skomponowane utwory mają niekojarzone dotąd z Chylińską brzmienia i powstały z myślą o tym, by wypełnić najlepsze polskie filharmonie i sale koncertowe. Po raz pierwszy artystka wyruszy więc w trasę siedzącą. Agnieszka zaprasza na nią tymi słowami:
– Czym dla mnie jest nowa trasa NEVER ENDING SORRY? To spełnienie moich marzeń. Wiem, że może brzmi to ckliwie. Może powinnam użyć mocniejszych słów, bardziej dosadnych. Kiedy jednak marzysz o tym, by pracować z najlepszymi z najlepszych, kiedy chcesz płakać śpiewając swoje nowe piosenki, kiedy chcesz być jeszcze bliżej ludzi, którzy przyszli usłyszeć nowy materiał i to wszystko staje się MOŻLIWE…Cudownie jest wtedy czuć, że po prawie trzydziestu latach na scenie znowu jest się dzieciakiem, który zaczyna tak, jakby wcześniej nie było nic…. Chcę zaprosić na tę trasę jak dawno niewidziany przyjaciel z szeroko otwartymi ramionami. Przyjaciel, który ma tyle do opowiedzenia, który nie może się doczekać tego spotkania. Po latach muzycznych eksperymentów wracam do siebie, wracam do Was wciąż ta sama, choć jak zawsze nigdy taka sama… – mówi Chylińska.
Trasa Koncertowa po Polsce i Europie będzie miała różne odsłony.

Wydawca, management: Top Management Agencja Artystyczna
Dystrybucja Sony Music
Partnerzy organizacyjni trasy: Agencja MUZK & Top Management
Partnerzy Medialni trasy: TVN, RMF FM

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →