NEO(N) BISTRO / NOWY FINE DINING NA DACHU

NEO(N) BISTRO / NOWY FINE DINING NA DACHU

25 września 2021, Sobota

Nocny Market

Towarowa 3, Warszawa

Start: godz. 18:00

Podziel się:

✦ NEO(N) BISTRO ✦
Nocny Market powraca z wyjątkowym projektem NEO(N) BISTRO i łączy siły z Restaurant Club. Tym razem organizatorzy zabiorą gości w jedno z najbardziej spektakularnych miejsc w Warszawie.
✦✦✦
Czy marzyłeś kiedyś, żeby spróbować kolacji wybitnych szefów kuchni wysoko w chmurach, dodatkowo w wyjątkowym otoczeniu świateł miasta i niesamowitego widoku na nocną Warszawę? Pozwolimy Ci spełnić to marzenie i to już za chwilę.
Od lipca do końca września będziesz miał niepowtarzalną okazję uczestniczenia w wyjątkowym, kulinarnym doświadczeniu, bo odbywającym na ostatnim poziomie parkingu należącego do Hotelu Novotel przy ulicy Parkingowej.
✦✦✦
Jak będziemy celebrować wakacyjną kulinarną idyllę?
Znakomici mistrzowie kuchni w każdy piątek i sobotę zaserwują Ci kolację pod gwiazdami. Czy będzie to zwykła kolacja? Nie, bo oprócz niesamowitych kulinarnych doznań i obserwacji pracy światowej klasy kucharzy na żywo możesz liczyć na wyśmienitą obsługę kelnerską, rozmowę z sommelierami i bezpośredni kontakt z autorami Waszych dań, którzy będą tam tylko dla Ciebie. Miejsce będzie się zmieniać nie tylko pod względem dań i Szefa kuchni, wypatrujcie dopracowanych detali i klimatycznych scenografii, jednak wyjątkowy widok na miasto nie opuści Cię nawet na moment.
✦ ✦ ✦
Warto zaznaczyć, że NEO(N) BISTRO jest pierwszą pop up’ową restauracją, która pragnie zwrócić uwagę na problem marnowania żywności, a co więcej – zapobiegać mu.
Pragnąc pozostać w duchu zero waste zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsca poprzez stronę internetową:: http://rclb.xyz/neon.
✦ ✦ ✦
Organizatorzy: Nocny Market, Restaurant Club
Partnerzy: Banki Żywności, Citi Handlowy, Ambition, Gastro Magic Service, Food Cartel


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →