Negocjacje policyjne. Wykład psychologa kryminalnego

Negocjacje policyjne. Wykład psychologa kryminalnego

11 września 2023, Poniedziałek

Worek Kości

Bagatela 10, Warszawa

Start: godz. 19:30

Podziel się:

Wprowadzenie do negocjacji policyjnych.
Na czym polegają?
W jakich sytuacjach są przeprowadzane?
Jaka jest rola psychologa w czasie negocjacji?
O tym wszystkim opowie nasz i Wasz gość, najsłynniejszy obecnie polski profiler, Jan Gołębiowski, który poprowadzi wykład. Podczas spotkania usłyszycie o specyfice i kulisach zawodowych pracy psychologa policyjnego.
Jan Gołębiowski – profiler, zajmuje się psychologią kryminalną czyli psychologią zbrodni. Pracował w Komendzie Stołecznej Policji jako psycholog policyjny, a następnie na Oddziale Psychiatrii Sądowej. Założyciel Centrum Psychologii Kryminalnej, które zajmuje się szkoleniami, prowadzeniem konsultacji oraz działalnością wydawniczą. Obecnie pełni rolę biegłego sądowego, prowadzi wiele szkoleń. Autor książki „PROFILOWANIE KRYMINALNE. Wprowadzenie do sporządzania charakterystyki psychofizycznej nieznanych sprawców przestępstw”. Bohater serialu CBS Reality Polska „Zawód: Profiler”. W 2021 ukazała się jego książka „Umysł przestępcy. Tajniki profilowania kryminalnego”.
*******************
Zapraszają: Worek Kości i Renata z Worka Kości
Cocktail Bar Worek Kości, lokal dla Gości 18+
ul. Bagatela 10, Warszawa
Otwarcie drzwi: godz. 17:00
Start wykładu godz. 19.30
TYLKO DLA DOROSŁYCH.
Zdobądź wejściówki*:
*W lokalu są wyłącznie miejsca siedzące, także rezerwacja nie jest potrzebna. Sadzamy Gości w kolejności przyjścia do lokalu, czyli polecamy wcześniejsze pojawienie się w Worku Kości.
Bardzo prosimy o nienagrywanie całości eventu (audio i video) i nieudostępnianie streamingów z uwagi na ochronę praw autorskich Wykładowcy.
Nie akceptujemy wnoszenia do naszego lokalu i spożywania własnego jedzenia i własnych napojów.
Prosimy o przemyślany zakup biletów, zwrot lub wymiana biletów są możliwe nie później niż do godziny 16:00 8 września 2023r.
—————————————

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →