NATURALNA GENERACJA TOUR 2024: Gooral x Paprodziad | Warszawa

NATURALNA GENERACJA TOUR 2024: Gooral x Paprodziad | Warszawa

5 października 2024, Sobota

NIEBO

Nowy Świat 21, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Zapraszamy na trasę Gooral x Paprodziad “Naturalna Generacja Tour 2024”! Artyści po dłuższej przerwie powracają, by zaprezentować na żywo materiał z kultowej płyty “Naturalna Generacja”. Przed wami trasa w ramach której odwiedzimy Gdańsk, Warszawę oraz Wrocław. Jako support wystąpi zespół Echo Rodu.

Projekt Gooral x Paprodziad powstał by wspierać i wzmacniać dostrajanie się do nowych wibracji spływających na Ziemię wraz z rozpoczynającą się Erą Wodnika. Zapraszamy w transową, mistyczną, taneczną podróż w głąb obrazów Nowej Ziemi. Pozwól się zaszczepić wysokowibracyjnymi przesłaniami i zarażaj nimi innych.

GOORAL – Mateusz Górny – od 20 lat łączy z sukcesami muzykę klubową i elektroniczną z góralszczyzną. Muzyk zagrał ponad 1200 livow w 20 krajach, na wielu dużych europejskich festiwalach tj Pol’and’rock, Opener, Orange Warsaw, Sziget, Exit, Colours of Ostarva czy Audioriver. Bielszczanin ma na swoim koncie 7 albumów studyjnych wydanych w Polsce i za granica. Ostatnie wydawnictwa Goorala nastrojone są w A – 432 Hz i rezonują z częstotliwościami solferzowymi

W miękko otulającej słuchacza soczystymi, organicznymi, leśnymi dźwiękami, groovującej, elektronicznej, downtempowej krainie Goorala pojawia się Paprodziad wraz z afirmującymi harmonię, rozwój duchowy, miłość do ludzi i przyrody mantrorapami (zaklęciami).

Włodek Dembowski, znany wszystkim jako PAPRODZIAD, z występów w zespołach: m.in. ŁĄKI ŁAN, DZIADY KAZIMIERSKIE, NOVEMBER PROJECT oraz różnych, często zaskakujących kolaboracjach. Od 20 lat na scenie. Swoimi tekstami realizuje misję szamana w Coraz to Nowych projektach. Przekazuje treści dotykające głęboko ducha, malujące wizję nowego świata.

Jako support na całej trasie wystąpi zespół Echo Rodu. To zjednoczenie tradycyjnych słowiańskich melodii z pulsującymi rytmami elektroniki, inspirowanymi naturalnymi odgłosami. Głosy i dźwięki niezwykłych, zapomnianych instrumentów, takich jak słowiańska harfa (gusli), lira korbowa czy bębny, dopełniają tę wyjątkową symfonię.

Gooral x Paprodziad “Wodnika Era” – youtu.be/gHiysuxfI6o
Gooral x Paprodziad feat Moonsailor”Introspektrum” – youtu.be/V11efiHwzdA
Gooral x Paprodziad feat ShataQS “Cały ten świat” – youtu.be/UXZmey7PZuo
Echo Rodu “Koło Jana” – youtu.be/8RbMRGxZkJ8
Echo Rodu x Paprodziad “Rodu Root” – youtu.be/EipIS6yBh40

Organizatorem trasy jest Agencja Perspektywy.

NATURALNA GENERACJA TOUR 2024: Gooral x Paprodziad | Warszawa | 5 października 2024, Sobota, NIEBO

Biletomat.pl
120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →