Najsłynniejsi mordercy-nekrofile. Historie o nekrofilii. Wykład

Najsłynniejsi mordercy-nekrofile. Historie o nekrofilii. Wykład

30 sierpnia 2022, Wtorek

Worek Kości

Bagatela 10, Warszawa

Start: godz. 19:30

Podziel się:

TYLKO DLA (ODWAŻNYCH) DOROSŁYCH!
Zapraszamy na wykład, którego temat jest dość bulwersujący, jednak podejdziemy do niego z należytą powagą i naukową neutralnością. Oraz odrobiną czarnego humoru.
Podczas wykładu usłyszycie historie osławionych morderców o skłonnościach nekrofilskich.
Poznacie też charakterystykę i odmiany nekrofilii. Nie każdy nekrofil pała miłością wyłącznie do zwłok…
Wykład poprowadzi:
Renata Kuryłowicz / Renata z Worka Kości – specjalizuje się w temacie nekrofilii i kanibalizmu, tworzy podcast, pisze i opowiada o antropologii śmierci, zbrodniach, egzekucjach i prawdziwej makabrze. Historyczka sztuki. Znawczyni tematyki z zakresu kryminalistyki i kryminologii. Autorka bloga i podcastu „true crime” Renata z Worka Kości (dostępny na YT i Spotify) oraz „Czarna Seria Renaty z Worka Kości” (dostępny na Audiotece).
Twórczyni Worka Kości (powstał w 2017r.). Wieloletnia wydawczyni książek z doświadczeniem kierowania działem redakcji prozy zagranicznej (Prószyński i S-ka), literatury non-fiction (Świat Książki) oraz prowadzenia wydawnictwa jako współwłaścicielka (Wyd. Albatros).
Publikowała w polskiej edycji Playboya, w Magazynie Mademoiselle, na łamach Law Business Quality, Nowej Fantastyki oraz na Natemat.pl, Onet.pl i Elle Polska.
www.facebook.com/renatazworkakosci
www.instagram.com/renata_z_worka_kosci/
www.youtube.com/RenatazWorkaKosci
———————————————
Zapraszają: Worek Kości i Renata z Worka Kości
Cocktail Bar Worek Kości, lokal dla Gości 18+
ul. Bagatela 10, Warszawa
Otwarcie drzwi: godz. 17.00
Start wykładu godz. 19.30
TYLKO DLA DOROSŁYCH. BEZ REZERWACJI MIEJSC.

*W lokalu są wyłącznie miejsca siedzące, także nie potrzebna jest rezerwacja. Sadzamy Gości w kolejności przyjścia do lokalu, czyli polecamy wcześniejsze pojawienie się w Worku Kości.
Bardzo prosimy o nienagrywanie całości eventu (audio i video) i nieudostępnianie streamingów z uwagi na ochronę praw autorskich Wykładowcy.
—————————————

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →