Na zawsze wolność | Wspólne świętowanie Niepodległości

Na zawsze wolność | Wspólne świętowanie Niepodległości

11 listopada 2023, Sobota

GOKSiR Przecław

ul. Rekreacyjna 1, Przecław

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Na zawsze wolność! Wspólne świętowanie niepodległości w GOKSiR Przecław

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości na scenie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu zaprezentowany zostanie spektakl wokalno-taneczny w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca PYRZYCE. Zespół od lat pełni rolę jednego z najważniejszych ambasadorów kultury ludowej na Pomorzu Zachodnim. Niestrudzenie popularyzuje piękno tradycyjnej kultury polskiej, ludową muzykę i taniec oraz promuje region w kraju i poza jego granicami. Spektakl przeplatany będzie występami lokalnych zespołów wokalnych: Siadliczanek z Siadła Górnego, Nadodrzanek z Moczył oraz zespołu Retro ze Stobna.

Na uroczystość zapraszają Wójt Gminy Kołbaskowo oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

Wstęp nieodpłatny. Z uwagi na otwarty charakter wydarzenia, każda zainteresowana osoba może pobrać maksymalnie 2 wejściówki.

Na zawsze wolność | Wspólne świętowanie Niepodległości | 11 listopada 2023, Sobota, GOKSiR Przecław

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →