Muzyka dla Przyjaciół

Muzyka dla Przyjaciół

12 marca 2023, Niedziela

Klub Studio

Budryka 4, Kraków, Kraków

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Rewelacyjny, niepowtarzalny koncert na Dzień Kobiet! Sławni, fantastyczni wokaliści i genialni instrumentaliści w koncercie “Muzyka dla Przyjaciół”.
Wystąpią dla Państwa:
Wiesław Ochman – światowej sławy tenor występujący na największych scenach operowych i estradach świata, m.in. w mediolańskiej La Scali, Metropolitan Opera w Nowym Jorku, operach w Barcelonie, Berlinie, Buenos Aires, Chicago, Hamburgu, Madrycie
Krystian Ochman – zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland oraz laureat nagrody publiczności w konkursie premier podczas 58. KFPP w Opolu. W ubiegłym roku artysta reprezentował Polskę w konkursie Eurowizji, docierając do finału i zajmując 12 miejsce.
EVA (Ewa Warta-Śmietana) – utalentowana wokalistka popowa, której utwór „Szafirowy blask” znalazł się na szczytach list przebojów, m.in. w radiowej Jedynce.
Wokalistom towarzyszysz będzie orkiestra instrumentalna pod dyr. Jerzego Sobeńki oraz Chór Con Fuoco Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie pod dyrekcją Diany Mrugały – Gromek. Na scenie pojawią się również instrumentaliści, m.in. Jacek Królik – gitara, Sławek Berny – perksuja, czy Mariusz Pędziałek – obój.
W programie zaprezentowane zostaną popularne utwory popowe, wyjątkowe hity z repertuaru Krystiana Ochmana, jak i światowe przeboje musicalowe oraz z repertuaru muzyki filmowej.
Zapraszamy!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →