Musicalowa randka z Angelą – impro benefit

16 marca 2023, Czwartek

Resort Komedii

Bielańska 1, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Idąc na randkę liczysz, że pójdzie śpiewająco. Jednak często już w pierwszych minutach spotkania zauważasz, że nie nadajecie na tych samych falach. Absztyfikantka kłamie jak z nut, fatygant okazuje się bawidamkiem, a osoba zalotnicza akurat nie ma melodii do romansu. Możesz spuścić nos na kwintę… lub spuścić z tonu i przekuć randkową historię w musicalową scenę.
Na scenie Resortu Komedii zagramy dla Was szereg muzycznych scen, inspirowanych historiami randkowymi naszej koleżanki, Angeli Getler. Czy będziemy śpiewać w improwizowanej ulewie, czy może znajdziemy się w XIX-wiecznym francuskim więzieniu? A może szał miłości poniesie nas za ocean? Nie wiemy, całe show będzie bowiem powstawać na oczach publiczności – bez scenariusza i reżyserki.
Angela Getler – dziennikarka, aktywistka i performerka. Na co dzień robi szum w mediach, z pasji wywołuje afery, a hobbystycznie bawi innych na stand-upie. Idzie tam, gdzie akurat może zrobić najwięcej dobrego. Lub chociaż zamieszanie.
Spektakl ma formułę impro benefitu, w ramach którego wspieramy zbiórkę Angeli na bardzo ważny cel – cipkę dla niej. Angela jest bowiem osobą transpłciową i na to, co inne kobiety mają gratis i z okresowymi efektami specjalnymi, ona musi uzbierać bardzo dużą sumę pieniędzy.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →