MROZU / Lecimy za daleko / Katowice / 13.11

MROZU / Lecimy za daleko / Katowice / 13.11

13 listopada 2022, Niedziela

P23 Katowice

Porcelanowa 23, Katowice

Start: godz. 19:30

Podziel się:

MROZU – LECIMY ZA DALEKO
13 listopada 2022, godz. 20:30 (niedziela)
P23, ul. Porcelanowa 23, Katowice
Bilety w cenach: miejsca stojące: 89 zł (pula I), 109 zł (pula II), 129 zł (pula III)

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
Mrozu wyrusza w jesienno-zimową trasę koncertową promującą wydany w kwietniu tego roku album „Złote bloki”. Artysta wystąpi w P23 w Katowicach, 13 listopada.
„Lecimy za wysoko, ciągle za daleko” to słowa ostatniego przeboju Mroza, które w te wakacje rozbrzmiewały w każdym radiu i na wielu, wielu imprezach. To również zaproszenie na zimową trasę klubową Mroza. Kto jak nie on może wnieść sporo słońca i letniego klimatu w listopadowo-grudniową szarość? Na klubowej trasie będzie można usłyszeć wszystkie utwory z dobrze już znanej płyty „Złote bloki”, która 3 miesiące po premierze pokryła się złotem.
„Energia, którą obdarzyła nas publiczność na letniej trasie była totalnie uskrzydlająca, więc dalej chcemy z nią lecieć! A jak lecieć, to za wysoko i za daleko!”, mówi Mrozu. „Lecimy za daleko” to trasa, która w listopadzie i grudniu 2022 roku zawita do polskich miast. Oprócz przebojów ze „Złotych bloków” będzie można usłyszeć inne największe przeboje Mroza jak „Nic do stracenia”, „Aura”, czy „Bo jak nie my to kto”, w nowych, energetycznych aranżacjach.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →