MOXO BAND – w każdy czwartek na scenie MOXO

11 maja 2023, Czwartek

MOXO Restaurant and Club

Żelazna 51/53, Warszawa

Start: godz. 21:00

Podziel się:

Czwartki są szczególnie ważne w muzycznym kalendarzu MOXO.
Tego dnia naszą scenę przejmuje MOXO BAND – wyjątkowa grupa artystów, których w tym składzie usłyszycie tylko u nas.
Zbierając doświadczenia z najlepszych, muzycznych miejsc na mapie świata w ramach projektu Moxo Band w każdy czwartek wystąpią najlepsi muzycy, którzy zaprezentują utwory w swoich własnych aranżacjach. To mix funk&soul w najlepszym możliwym wydaniu.
Skład:
Maciek Mąka – gitara
Harry – perkusja
Miłosz Oleniecki – piano
Marcin Pendowski – bas
Buslav – sax, wokal
i goście specjalni

Wiele znanych i lubianych utworów w autorskich aranżacjach na żywo. Kolacja przy takim akompaniamencie to najlepszy plan na wieczór w Warszawie.
Zagrają:
20:30 – 1:00 Harper
22:00 – 00:30 – MOXO Band
Rezerwacje:
emenago.com/i/moxowarsaw
MOXO to nowy, ekscytujący koncept łączący ekskluzywną restaurację z klubem muzycznym, zlokalizowany w budynku zrewitalizowanej hali odlewni Fabryki Norblina. To 1200 mkw. industrialnej przestrzeni zaaranżowanej w nowoczesnym i eleganckim wydaniu. Miejsce zaskakuje spektakularnym, najwyższym w Polsce barem (8 m wysokości i 12 m szerokości) i unikatowymi rozwiązaniami architektonicznymi.
Restauracja, która stanowi serce miejsca, bije w rytmie Nikkei, czyli fuzji kuchni Japonii i Peru. Kulinarną podróż uzupełnia autorska karta koktajli, również inspirowana filozofią przenikania się dwóch potężnych kultur. Nowa przestrzeń przy Żelaznej 51/53 jest również miejscem energetycznej rozrywki, które po kolacji przeradza się w wyjątkowy klub muzyczny, przystosowany nie tylko na regularne imprezy klubowe, ale także na duże koncerty.
Na scenie MOXO zagoszczą najpopularniejsi polscy i międzynarodowi artyści. Nowe oblicze starej odlewni tętni życiem 7 dni w tygodniu i dostarcza gościom unikalnych doznań na najwyższym, światowym poziomie, których nie doświadczą w żadnym innym miejscu.

www.moxo.pl

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →