Mother Mother, 26.03.2024, Klub Stodoła

Mother Mother, 26.03.2024, Klub Stodoła

26 marca 2024, Wtorek

Klub Stodoła

Stefana Batorego 10, Warszawa

Start: godz. 18:00

Podziel się:

MOTHER MOTHER
ZESPÓŁ OGŁASZA EUROPEJSKĄ TRASĘ
Nowy singiel “To My Heart” już dostępny!
26.03.2024 – WARSZAWA – Klub Stodoła

Zdobywcy platynowego certyfikatu, alt-popowi rockowcy Mother Mother, ogłosili dziś plany rozbudowanej trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii i Europie w 2024 roku. 30-dniowa trasa koncertowa, która ma rozpocząć się 17 lutego 2024 roku w Sheffield w Wielkiej Brytanii, to najbardziej ambitna trasa zespołu do tej pory, z przystankami w 17 krajach i nocą w kultowej londyńskiej OVO Wembley Arena w Londynie. Bilety dostępne w przedsprzedaży Mother Mother od poniedziałku 18 września od godziny 9:00 czasu lokalnego, a w ogólnej sprzedaży od piątku 22 września od godziny 9:00 na livenation.pl.
Ogłoszono również wydanie nowego singla “To My Heart”, podnoszącego na duchu utworu, który zabiera słuchaczy w introspektywną podróż, nawiązującą do ich wczesnego katalogu. Trasa koncertowa i premiera utworu są następstwem ostatnich pełnych sukcesów występów zespołu na festiwalach dla dziesiątek tysięcy fanów, z przystankami na niektórych z najbardziej wpływowych wydarzeń na świecie; Reading i Leeds; Lollapalooza Berlin, Chile, Argentyna i Brazylia; Corona Capital w Meksyku; Pukkelpop Belgia; Frequency Festival w Austrii; i Lowlands w Holandii.
O nowym utworze Ryan Guldemond, główny wokalista-gitarzysta i autor tekstów, mówi: “To My Heart” to piosenka o wędrówce przez zdradziecki wewnętrzny krajobraz przechowywanej traumy cielesnej, aby bezpiecznie dotrzeć do domu w przestrzeni serca. To temat, który odzwierciedla stare porzekadło: “Jedynym wyjściem jest przejście”. Ta koncepcja jest nam bardzo bliska i często do niej wracamy, aby stać się pełniejszymi i w idealnym przypadku zapewnić słuchaczom wsparcie, jeśli znajdą się na podobnej, często kamienistej ścieżce z powrotem do otwartego serca. Muzycznie jest to bardzo klasyczne Mother Mother, z gitarą akustyczną i harmoniami trio prowadzącymi drogę – powtarzająca się estetyka na nowym albumie.
O ZESPOLE:
Zespół Mother Mother złożony z Ryana Guldemonda (wokal, gitara), Molly Guldemond (wokal, klawisze), Jasmin Parkin (wokal, klawisze), Ali Siadat (perkusja) i Mike’a Younga (bas) jest najbardziej znany ze swojej głębokiej więzi z fanami i z dostarczania stadionowej energii podczas występów na żywo, niezależnie od sceny. Śpiewając o wyobcowaniu i ogromnej tęsknocie za akceptacją siebie i społeczeństwa, misją zespołu jest bycie domem dla dusz, które czują, że nigdzie indziej nie pasują.
Mother Mother zostali niedawno katapultowani w nową stratosferę powszechnego sukcesu po wydaniu ich uznanego przez krytyków albumu studyjnego INSIDE. Ich wybuchowa kontynuacja “Hayloft”, “Hayloft II”, połączyła fanów na całym świecie i uzyskała certyfikat Gold w USA i zbliża się do Platyny w ich rodzinnej Kanadzie. Seria hitów radiowych nr 1 w Kanadzie, 6 miliardów streamów na całym świecie i wielokrotne występy na listach przebojów Billboard ugruntowują ich nowo odkryty globalny sukces.
Kwintet spędził większość ubiegłego roku w trasie koncertowej po całym świecie, grając dla wyprzedanej publiczności w teatrach i na stadionach, z wieloma wyprzedanymi trasami koncertowymi w Europie, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii i Stanach Zjednoczonych, a także na poprzednich i nadchodzących festiwalach Reading + Leeds, Lollapalooza w Argentynie, Brazylii, Chile i Berlinie, Corona Capital w Meksyku, Pukkelpop w Belgii, Frequency Festival w Austrii, Lowlands w Holandii i nie tylko.
Promotor: Live Nation Polska

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →