Mona Polaski

17 grudnia 2022, Sobota

Schron Muzyczny MASH

Wojska Polskiego 3, Mysłowice

Start: godz. 19:30

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

17 grudnia Schron Muzyczny MASH odwiedzi zespół Mona Polaski, który został założony w Łodzi w 2018 roku przez chłopaków, którzy pokochali muzykę na zabój. Poszukują dreszczy, jakie wywołują piosenki oraz interesują się zagadnieniem przenoszenia się w czasie za pomocą dźwięku. Grają współczesną muzykę rozrywkową, w której słychać echa nowej fali, post punka i polskiej alternatywy lat 80/90. Debiutancka płyta „Folklor”, wydana w marcu 2019 roku, została świetnie przyjęta przez dziennikarzy muzycznych oraz odbiorców na koncertach i festiwalach. Obecnie zespół kończy pracę nad swoim drugim albumem.

Skład:
Karol Stolarek – wokal i syntezator,
Wit Zarębski – bas i moog,
Michał Gibki – gitara i syntezatory.

Dumbdog, to zespół, który nie zamyka się na wiele muzycznych wariacji przez co repertuar zawsze jest zróżnicowany. Od spokojnych i klimatycznych gitarowych ballad po żywe disco, electro i synthpop. Mimo krótkiego stażu, mają za sobą kilka udanych koncertów i kilka wydanych piosenek na streamingach.

Skład:
Maciej Stachoń – wokal, gitara.
Piotr Kornasiewicz – gitara, klawisze.
Grzegorz Niemczyk – gitara basowa.

Ostatnim singlem wydanym przez grupę jest „Nie mogę w nocy dziś spać”.

– Otwarcie bram: 19:30

– Wiek 16+

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Mona Polaski | 17 grudnia 2022, Sobota, Schron Muzyczny MASH

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →