MONA DAY

1 czerwca 2023, Czwartek

XOXO

ul. Marii Konopnickiej 6, Warszawa

Start: godz. 15:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Monika Kociołek to obecnie jedna z najpopularniejszych twórczyń internetowych w Polsce. Zasłynęła dzięki materiałom publikowanym w serwisie TikTok, jednak największą rozpoznawalność zyskała po udziale w projekcie Team X.
Przez ostatni rok wraz z innymi uczestnikami Domu X relacjonowała swoje codzienne życie, tworzyła muzykę, organizowała koncerty i obozy oraz aktywnie spotykała się ze swoimi fanami. Teraz i Ty masz szansę spotkać się z Moniką Kociołek!
Spędź niezapomniany dzień dziecka ze swoją idiolką! W programie m.in. M&G oraz koncert, na którym usłyszycie kultowego już “Kapitana”.

Agenda:
15.00 – start M&G z Moniką Kociołek oraz Piotrem “Pedro” Ambryszewskim
18:00 – Q&A z Moniką i Pedrem
19:00 – koncert

Podczas eventu dostępne będzie również stoisko sklepu MONESS oraz różnego rodzaju animacje dla dzieci.

REGULAMIN

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

MONA DAY | 1 czerwca 2023, Czwartek, XOXO

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →