Molesta Ewenement

Molesta Ewenement i Goście Świętują 25. Rocznice Albumu „EWENEMENT” w Warszawie

4 kwietnia 2024, Czwartek

Hybrydy

Złota 7/9, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Molesta Ewenement Obchodzi 25-lecie Albumu „EWENEMENT” z Koncertem w Warszawie

Przenieś się w czasie i przestrzeni do roku 1999, by świętować 25. rocznicę kultowego albumu „EWENEMENT” Molesty Ewenement. Ten niezapomniany koncert odbędzie się w legendarnych Hybrydach w Warszawie, gdzie historia polskiego hip-hopu pisała swoje pierwsze akordy. Bądź częścią tej wyjątkowej nocy pełnej niespodzianek, gości specjalnych i klasyków, które na zawsze zmieniły oblicze polskiej sceny rap.

Powrót do Korzeni w Hybrydach Poznaj historię Molesty Ewenement i ich związku z klubem Hybrydy, miejscem, które stało się kolebką warszawskiego hip-hopu. Dowiedz się, jak legendarny DJ 600V i frytki z Tacobell stały się nieodłączną częścią kultury hip-hopowej lat 90.

Ewenement – Album, który Zdefiniował Epokę Zanurz się w historię drugiego albumu Molesty, „EWENEMENT”, i odkryj, dlaczego po 25 latach nadal jest on kamieniem milowym dla fanów i artystów. Przypomnij sobie hity, które zainspirowały całe pokolenia i poznaj anegdoty związane z ich tworzeniem.

Coś Więcej Niż Koncert Oczekuj wyjątkowej nocy, podczas której Molesta Ewenement i zaproszeni goście zagrają materiał z albumu „EWENEMENT” oraz solowe hity, które pokochali fani. DJ 600V i DJ B zapewnią niezapomnianą mieszankę oldschoolowych rytmów i nowoczesnego brzmienia.

25. rocznica albumu „EWENEMENT” Molesty Ewenement to więcej niż koncert – to sentymentalna podróż w czasie, celebracja historii polskiego hip-hopu i okazja do ponownego doświadczenia magii, która łączy pokolenia fanów rapu. Nie przegap tej niepowtarzalnej nocy w Warszawie.

Molesta

Molesta Ewenement i Goście Świętują 25. Rocznice Albumu „EWENEMENT” w Warszawie | 4 kwietnia 2024, Czwartek, Hybrydy

Biletomat.pl
159,40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →