Modelki

Modelki | Rewal

7 sierpnia 2024, Środa

Amfiteatr w Rewalu

Parkowa 4, Reda

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Ponad 15 milionów wyświetleń w zaledwie miesiąc? Tego dokonały trzy piękne wokalistki z grupy “Modelki”. Pojawiły się znikąd i wydały niesamowity hit “Chyba, że z Tobą”, który zagościł na playliście wielu młodych osób, a w dodatku pokrył się złotem w zaledwie 10 dni od premiery. W czym tkwi fenomen? To niesamowicie letni i lekki numer, który od razu wpada w ucho, a tekstu można nauczyć się na pamięć w mgnieniu oka. Nie można również zapomnieć o pięknych wokalistkach, które tworzą dookoła swojej muzyki otoczkę, dzięki czemu mają jeszcze więcej odbiorców. Kim są Modelki? Dziewczyny dopiero pojawiły się w branży muzycznej, ale coś czujemy, że mocno w niej namieszają! Poznajcie bliżej Ulę, Zuzę i Agę, które mają na swoim koncie nie tylko kawałek “Chyba, że z Tobą”, ale także rapowe kawałki jak “On Me” czy nagrany numer wraz z Meggie – “Billboard Drop”.

Modelki | Rewal | 7 sierpnia 2024, Środa, Amfiteatr w Rewalu

Biletomat.pl
85 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →