Miszel | Białystok [ODWOŁANY]

25 marca 2023, Sobota

Klub ICEY

Icchoka Malmeda 5, Białystok

Start: godz. 22:00

Podziel się:

KONCERT ODWOŁANY

 

Drzwi: 22:00

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

W ostatnim czasie Miszel połączył swoje siły w studio z innym czołowym, polskim raperem – Kabe, czego efektem jest niezwykle imprezowy album ‚Złote przeboje’.
Owocem współpracy raperów były hity takie jak „Sheraton” czy „RARARA”. Album spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem przez fanów, czego efektem jest status złotej płyty jeszcze przed premierą krążka.
Już 25 marca Miszel, po raz pierwszy po premierze „Złotych Przebojów”, odwiedzi Białystok i zagra w klubie ICEY. Liczba biletów jest niezwykle limitowana!

 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Miszel | Białystok [ODWOŁANY] | 25 marca 2023, Sobota, Klub ICEY

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →