MICHAŁ WIŚNIEWSKI AKUSTYCZNIE IV W POZNANIU

MICHAŁ WIŚNIEWSKI AKUSTYCZNIE IV W POZNANIU

24 marca 2024, Niedziela

Tama

Niezłomnych 2, Poznań

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Michał Wiśniewski Akustycznie po raz czwarty…!
Najlepsze akustyczne brzmienie w aranżacjach na gitarę akustyczną, fortepian, kontrabas i instrumenty perkusyjne. Największe hity Michała i zespołu Ich Troje, takie jak “A wszystko to…”, “Powiedz”, “Zawsze z Tobą chciałbym być”, “Kochaj mnie Kochaj” czy “Wypijmy za to!” oraz dla najwierniejszych fanów muzyczne rarytasy. Z ponad 350 wykonanych przez niego piosenek jak “Geranium”, “Czarno-Biały Świat” czy “Piątek” i “Opowieść”.
Zapraszamy serdecznie na 120 minut muzycznej uczty!
Artysta przygotował na ten koncert trzy różne rodzaje biletów, a dwa z nich dają Państwu możliwość spotkania z Michałem twarzą w twarz po koncercie! Szczegóły znajdą Państwo poniżej:
Bilet normalny – uprawnia tylko do uczestnictwa w koncercie.
Bilet VIP Backstage Pass – posiadacze biletów Vip Backstage Pass otrzymują możliwość spotkania z Artystą po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia.
*Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu – do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.
Bilet Sponsor Package – posiadacze biletów Sponsor otrzymają możliwość uczestniczenia w próbie* zespołu, a po koncercie – możliwość spotkania z Artystą i zrobienia zdjęcia** w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma również płytę Artysty.
* Informacja o godzinie próby zespołu podana zostanie dzień przed wydarzeniem, na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku. ** Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu – do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →