Michał Sufin Solo Nawijak pt.: „Najlepiej nieprzemyślane decyzje w moim życiu” | [23.02]

23 lutego 2023, Czwartek

Klub Komediowy

Nowowiejska 1, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

To nie jest stand-up. To znaczy prawie nie jest. W sensie: człowiek staje przy mikrofonie i opowiada. Wiec trochę jest, ale nie że czemu kurczak przeszedł przez ulicę, tylko o tym, jak to jego babcia wydawała dziwne dźwięki i jaki przez to był przypał z policją. I inne historie o krewnych, kontuzjach i remotnach.
Michał Sufin, osoba odpowiadająca za poziom zadłużenia Klubu Komediowego, twórca i prowadzący legendarnej w pewnych (dodajmy, że wąskich) kręgach imprezy „Nawijak” – na której każdy mógł opowiedzieć anegdotę, w zamian za co dostawał pięćdziesiątkę ciepłej Starogardzkiej albo zimnej Wyborowej – zaprasza na solowy wieczór pełen swoich aktualnych anegdot. Przyjdźcie. Dogadamy się.
Bilety: 40 zł
ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU
1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.
W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →