Michael Bublé - Higher Tour 2023 - Official Event, TAURON Arena Kraków, 10.02.2023

Michael Bublé – Higher Tour 2023 – Official Event, TAURON Arena Kraków, 10.02.2023

10 lutego 2023, Piątek

Tauron Arena Kraków

Stanisława Lema 7, Kraków

Start: godz. 17:00

Podziel się:

Michael Bublé
Higher Tour 2023
10.02.2023 – TAURON Arena Kraków
Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: środa, 21 września od godz. 10:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: czwartek, 22 września od godz. 10:00
Bilety w sprzedaży ogólnej: piątek, 23 września od godz. 10:00
Mający na swoim koncie liczne nagrody Grammy i Juno, Michael Bublé zawsze miał jasno określone cele. Było tak, gdy podpisywał kontrakt z Reprise Records blisko dwie dekady temu i jest tak teraz – kilka miesięcy po premierze jego jedenastej płyty studyjnej.
Po pierwsze, obiecał sobie, że nie tylko będzie podtrzymywał płomień wielkich klasyków American Songbook, ale wniesie do tych ponadczasowych melodii także swój osobliwy styl, silny wokal i miłość do tych ponadczasowych melodii.
Po drugie, zamierzał napisać hity godne szczytów list przebojów, które staną się klasykami.
Trzecim i najważniejszym dla niego zadaniem było zaprezentowanie całej tej pięknej muzyki podczas jednego koncertu i zabranie słuchaczy w wyjątkową podróż podczas wieczoru, którego nigdy nie zapomną.
Podczas każdego koncertu zawsze śpiewał prosto z serca piękne pieśni miłosne, rozśmieszał, płakał, tańczył i zachwycał tłumy z całego świata na wyprzedanych arenach i stadionach. Chciał, aby jego występy były legendarne. Udało mu się to osiągnąć bez problemu, co wykraczało poza jego najśmielsze marzenia. Wieloplatynowy wokalista/autor tekstów/producent/humanista nie zwalnia tempa, a fani będą się mogli się o tym przekonać dzięki jego nowemu albumowi i trasie koncertowej.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →