Metody poszukiwania osób zaginionych. Wykład specjalisty w Worku Kości

Metody poszukiwania osób zaginionych. Wykład specjalisty w Worku Kości

29 sierpnia 2023, Wtorek

Worek Kości

Bagatela 10, Warszawa

Start: godz. 19:30

Podziel się:

Zapraszamy na wykład na temat poszukiwania osób zaginionych, gdy są jeszcze szans na odnalezienie ich żywych.
Marek Lisowicz, specjalista w tym temacie, przedstawi metody poszukiwania w terenie otwartym, sposoby zarządzania akcją poszukiwawczą oraz opowie jak wygląda współpraca różnych służb.
Marek Lisowicz, biegły w zakresie „weryfikacji wyznaczonego obszaru terenu działania w celu ustalenia miejsca ukrycia zwłok i przedstawienia propozycji doboru właściwych metod poszukiwawczych oraz środków technicznych”, absolwent kursu przewodników psów do wyszukiwania i lokalizacji zapachu zwłok ludzkich w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Bratysławie (Policja Słowacka) oraz eksternistycznego kursu w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach CSP Legionowo.
Kierownik prac podwodnych, nurek zawodowy, operator systemów nurkowych, ratownik WOPR, GOPR, operator urządzeń geofizycznych wykorzystywanych podczas czynności poszukiwawczych zakończonych wielokrotnie ujawnieniem zwłok ludzkich.
Przewodnik dwóch psów specjalistycznych („zwłokowych”) posiadających potwierdzone odnalezienia.
Twórca innowacyjnych metod poszukiwania ukrytych zwłok ludzkich, współautor artykułów naukowych dotyczących samobójstw, zaginięć i zabójstw w aspekcie poszukiwania zwłok.
Zapraszamy!
——————————————————-
Zapraszają: Worek Kości i Renata z Worka Kości
Cocktail Bar Worek Kości, lokal dla Gości 18+
ul. Bagatela 10, Warszawa
Otwarcie drzwi: godz. 17.00
Start wykładu godz. 19.30
TYLKO DLA DOROSŁYCH.
Zdobądź wejściówki*:
*W lokalu są wyłącznie miejsca siedzące, także rezerwacja nie jest potrzebna. Sadzamy Gości w kolejności przyjścia do lokalu, czyli polecamy wcześniejsze pojawienie się w Worku Kości.
Bardzo prosimy o nienagrywanie całości eventu (audio i video) i nieudostępnianie streamingów z uwagi na ochronę praw autorskich Wykładowcy.
Nie akceptujemy wnoszenia do naszego lokalu i spożywania własnego jedzenia i własnych napojów.
Prosimy o przemyślany zakup biletów, zwrot lub wymiana biletów są możliwe nie później niż do godziny 16:00 26 sierpnia 2023r.
—————————————

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →