Marcin Maciejczak • 10 listopada 2022 • Warszawa

Marcin Maciejczak • 10 listopada 2022 • Warszawa

10 listopada 2022, Czwartek

Praga Centrum

Szwedzka 2/4, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Objawienie 3. edycji The Voice Kids w Polsce! Marcin już podczas pierwszego przesłuchania zachwycił publiczność i jurorów swoją interpretacją emocjonalnego przeboju Lady Gagi pt. „I’ll Never Love Again” ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Narodziny gwiazdy”. Wykonanie z przesłuchań trafiło do zestawienia najlepszych występów we wszystkich edycjach The Voice Kids na całym świecie. Pozostałe wykonania Marcina z programu również cieszą się ogromną popularnością w sieci!
W swoim pierwszym singlu Marcin w poruszający sposób zaprasza nas do swojego świata. Wyjątkowość, niechęć do wpisywania się w narzucone ramy wiąże się zawsze z niezrozumieniem i samotnością. „Jak gdyby nic” to cichy krzyk nadziei na to, że istnieje ktoś, kto któregoś dnia niczym passe partout wypełni pustkę w zbyt szerokim kadrze.
Debiutancki singiel Marcina w zawrotnym tempie stał się jednym z największych przebojów w Polsce plasując się na 1 miejscu listy przebojów Radia RMF – największej komercyjnej rozgłości w kraju oraz zdobywając pierwszy milion odsłuchań w Spotify i ponad 7 milionów wyświetleń teledysku na YouTube.
W 2021 roku zaprezentował świetnie przyjęty debiutancki album „Tamte Dni”, na którym gościnnie można usłyszeć Natalię Nykiel i LUNĘ. Wśród twórców zaangażowanych w powstanie tej niecodziennej płyty znaleźli się także między innymi Ashley Hicklin – brytyjski producent, współpracujący wcześniej m.in. z Laną Del Rey i Duncanem Laurencem oraz Danny Parker (odpowiadający za hity m.in. Shawna Mendesa i Jessie Ware).
Warto dodać, że muzykę i teksty na album Marcina napisali także: Hotel Torino, Kasia Lins, Andrzej Mrozek czy duet Linia Nocna.
Data: 10 listopada 2022
Otwarcie: 19:00
Start: 20:00
Miejsce: Praga Centrum

• • •
Praga Centrum
ul. Szwedzka 2/4 Hala 10
03-429 Warszawa
www.pragacentrum.pl
Organizatorem jest Follow The Step (www.followthestep.com)

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →