Mans Zelmerlow - Europejska Trasa Koncertowa Zwycięzcy Eurowizji | Szczecin

Mans Zelmerlow – Europejska Trasa Koncertowa Zwycięzcy Eurowizji | Szczecin

7 sierpnia 2024, Środa

Teatr Letni w Szczecinie

Fałata 2, Szczecin

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Måns Zelmerlöw szwedzki wokalista popowy i prezenter telewizyjny pojawi się z 6 osobowym zespołem w Polsce .Twórca takich Hitów jak : “Heroes”, ” Fire In the Rain ” , “Brother Oh Brother” znanych szerokiej publiczności na całym świecie.

Mans Zadebiutował w maju 2007 roku albumem pod tytułem „Stand by For…”, który pokrył się złotem w Szwecji. W 2015 roku Måns Zelmerlöw zwyciężył w 60. Konkursie Piosenki Eurowizji w Wiedniu z piosenką „Heroes”. Artysta ma na koncie 8 płyt, z których ostatnia – „Time” ukazała się w 2019 roku. Pochodząca z niej piosenka pod tytułem „Beter Now” czy ” One”stały się hitami w Szwecji oraz Polsce.

Posłuchaj wykonawcy :

www.youtube.com/shorts/oT9pLZPgnRs

www.youtube.com/watch?v=-nbq6Ur103Q

www.youtube.com/watch?v=ZOvzuTbghFo

www.youtube.com/watch?v=tSCkXZMrSE8

Mans Zelmerlow – Europejska Trasa Koncertowa Zwycięzcy Eurowizji | Szczecin | 7 sierpnia 2024, Środa, Teatr Letni w Szczecinie

Biletomat.pl
129 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →