Maleńczuk + Rhythm Section / Łódź, Wytwórnia / 15.05

19 września 2020, Sobota

Klub Wytwórnia

Łąkowa 29, Łódź

Start: godz. 20:00

Podziel się:

ZMIANA DATY – 15.05.2020 PRZENIESIONY na 19.09.2020

Maciej Maleńczuk z zespołem Rhythm Section powraca na scenę Wytwórni!

MALEŃCZUK + Rhythm Section to recital, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań artysty, uzupełniony sekcją rytmiczną. Jest to najnowsza, wzbogacona wersja słynnego już MALEŃCZUK „KONCERT SOLO”, podczas której muzycy dzielą się przestrzenią na scenie.

Koncert składa się z zestawu pieśni – zarówno ulicznych, jak i późniejszych dokonań Maleńczuka, które zyskały olbrzymią sympatię i popularność wśród publiczności. Nie zabraknie więc dobrze znanych wszystkim pieśni „Ostatnia Nocka”, „Tango Libido”, „Sługi za Szlugi”, „Synu” czy „Dawna Dziewczyno”. Bliski, bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu i wolność słowa – to po prostu Maleńczuk w czystej postaci. Ten, o którym się mówi „nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny”, tak jak życie. To wszystko do zobaczenia i usłyszenia 15 maja w łódzkiej Wytwórni.

Organizator: Wytwórnia
Bilety na miejsca siedzące, nienumerowane:
• I pula do wyprzedania: 140 zł z kartą zniżkową / 150 zł bez karty zniżkowej

Maleńczuk + Rhythm Section / Łódź, Wytwórnia / 15.05 [zmiana daty] | 19 września 2020, Sobota, Klub Wytwórnia

Biletomat.pl
od 140 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także