Majówkowe noce Kuba Karaś dj set

2 maja 2024, Czwartek

Nocny Targ Tęczowa

Tęczowa 65, Wrocław

Start: godz. 21:00

Podziel się:

Już 2.05.2024 na Nocnym Targu Tęczowa Kuba Karaś oraz jego dj set specjalnie dla naszych gości! 

Kompozytor, autor i producent. Założyciel THE DUMPLINGS. 

Obecnie wraz z Piotrem Roguckim (Coma) tworzy zespół KARAŚ/ROGUCKI.

Produkował bądź współprodukował wszystkie płyty The Dumplings, płytę Marceliny „Koniec wakacji” czy Ofelii. Współpracował też ze Szczylem (Promil), Tymkiem (Oczko w głowie), Catz’N Dogz. Ma na koncie debiut reżyserski ( Marcelina „Zwierzęta origami”)

O 21:00 na Before o dobry vibe zadba wrocławska Dj’ka Polly, która swoim energetycznym setem rozkręci Was przed setem Kuby Karasia! Z głośników popłynie mieszanka housowych dźwięków, połączonych z oldschoolowymi szlagierami, pulsujących bitów i mocnych tech house’owych momentów. Będzie okazja do potupania nóżką, sączenia drinków i złapania ostatnich promieni słońca! Kuba za dj-ką stanie o 1:00 żeby zabrać Was w niezapomnianą muzyczną podróż! :) 

 

Majówkowe noce Kuba Karaś dj set | 2 maja 2024, Czwartek, Nocny Targ Tęczowa

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →