LFF - IMPROV BEZCZELNE MRÓWKOJADY

MAGDALENA CIEMIERKIEWICZ „Czas i pętla / Time and loop”

21 listopada 2022, Poniedziałek

Centrum Kultury w Lublinie

Peowiaków 12, Lublin

Start: godz. 20:30

Podziel się:

IMPROV BEZCZELNE MRÓWKOJADY
Wypadkowa dwóch światów: filmu niezależnego i teatralnego improv.
Zapraszamy na spektakl improwizowany, inspirowany filmem. W kluczowym momencie przygotowany film zostanie przerwany i oddany w ręce aktorów. W nasze ręce. Nie wiemy jaki to będzie film. Czy uda nam się trafić w oryginalne zakończenie? Czy może wyimprowizujemy zakończenie alternatywne? Lepsze? Gorsze? Inne? Jeśli chcecie zobaczyć jak postaci z filmu wychodzą na deski teatralne zapraszamy na spektakl podczas LFF.
Wydarzenie w języku polskim.
Impro Teatr Bezczelny – bez reżysera, bez scenariusza, bez przygotowanych ról – bezczelnie! Teatr improwizowany w całej okazałości, oparty na interakcji z widzem i niepowtarzalności. Poważny zabawnie, zabawny na poważnie.
Na improwizowanej scenie wiercą się od 2008 roku. Pierwotnie i legendarnie jako No Potatoes Improv Teatr, od 2015 w ramach kolektywu Bezczelni. Skład zmienny na przestrzeni lat, ale ze stałym 4-osobowym trzonem specjalizującym się w spektaklach krótkich i długich form – pełnych energii, wyraźnych historii i bohaterów, abstrakcji, puent lub ich braku. Uwielbiają bawić się treścią i formą, tworzyć autorskie formaty, seriale improwizowane, projekty, warsztaty i szkolenia. Ogranicza ich tylko ich bezczelna wyobraźnia

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →