Maciej Zień live

MACIEJ ZIEŃ LIVE

25 listopada 2021, Czwartek

SASSY

Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk, Gdańsk

Start: godz. 20:00

Podziel się:

25 listopada 2021 zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie Kreatorzy Wizerunku by MM w Gdańsku! Gościem wieczoru będzie Maciej Zień, jeden z najbardziej znanych i cenionych projektantów mody i wnętrz w Polsce!!!
Maciej Zień to twórca luksusowej marki, kojarzonej z elegancją, ponadczasowym stylem i wyjątkowym kunsztem krawieckim. Obecny na rynku od dwóch dekad, zdobył uznanie branży mody, show- biznesu oraz pokaźnego grona wiernych klientek. Laureat m.in. Złotej Nitki, Belvedere International Achievement Award i Doskonałości Mody „Twojego Stylu”.
Jest autorem kostiumów do przedstawień baletowych „Tristan”, „Kurt Weill” czy „Mąż i żona” w Operze Narodowej w Warszawie i do spektakli teatralnych „Krawiec” w Teatrze Polskim w Poznaniu czy „Węże” i „One” w warszawskim Teatrze Komedia. Projektant współpracuje także z grupą Fargotex, dla której projektuje dywany i tkaniny obiciowe oraz z producentem płytek ceramicznych Tubądzin. Maciej Zień jest też autorem kolekcji lamp dla firmy Milagro.
Zapraszamy!
Sassy, Chmielna 10 Gdańsk od godz. 19.00
Start wydarzenia – 20:00
Link do biletów: www.biletomat.pl/…/maciej-zien-live-gdansk-10650/

MACIEJ ZIEŃ LIVE | 25 listopada 2021, Czwartek, SASSY

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →