Maciej Balcar - ACOUSTIC TOUR 2024 | Szczecin

Maciej Balcar – ACOUSTIC TOUR 2024 | Szczecin

5 marca 2024, Wtorek

Nowa Dekadencja Szczecińskie Centrum Kultury

Ul. Partyzantów 2, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Maciek Balcar – od ponad 20 lat wokalista legendarnego zespołu Dżem. Z wykształcenia architekt, z zamiłowania muzyk, kompozytor i aktor. Ma na swoim koncie role: Filmowe, m.in. Indianera w “Skazanym na Bluesa”. Teatralne, m.in. Jezusa w chorzowskim “Jesus Christ Superstar”. Udzielił głosu w polskich wersjach piosenek do “Mustanga z Dzikiej Doliny”.

Maciej Balcar wraz z niesamowitą ekipą muzyków rusza w koncertowy maraton po całej Polsce – zatrzymają się również w Szczecinie. „Acoustic Tour” to muzyka, poezja, pasja i przyjaźń. Artyści zgrabnie żonglują stylami i bawiąc się dźwiękami, wciągają słuchaczy w niesamowity klimat, gdzie blues i folk łączą się z poezją i piosenką autorską.

Maciej Balcar – ACOUSTIC TOUR 2024 | Szczecin | 5 marca 2024, Wtorek, Nowa Dekadencja Szczecińskie Centrum Kultury

Biletomat.pl
70 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →