LUBELSKA FEDERACJA BARDÓW wystąpi w Starym Klasztorze!

15 lutego 2023, Środa

Stary Klasztor

Purkyniego 1, Wrocław

Start: godz. 19:00

Podziel się:

LUBELSKA FEDERACJA BARDÓW wystąpi w Starym Klasztorze!
Miłośników nurtu “Kraina Łagodności” zapraszamy 15 lutego do Sali Witrażowej w Starym Klasztorze na koncert LUBELSKIEJ FEDERACJI BARDÓW.
LUBELSKA FEDERACJA BARDÓW (zwana w skrócie Federacją) – oryginalna formacja estradowa proponująca własne rozumienie rozrywki. Sposobem organizacji pracy przypominająca piwnice artystyczne, gdzie jest wielu autorów, kompozytorów i wykonawców. Czerpie wzorce z folkloru Kresów, muzyki klasycznej; nawiązuje do ambitnych nurtów muzyki popularnej. Charakteryzuje się niespotykaną potęgą głosów, a także wyjątkową dbałością o stronę muzyczną i tekstową. Warte podkreślenia jest, że zarówno muzyka jak i tekst są przeważnie dziełem członków zespołu. Najważniejsze występy w charakterze gwiazdy zanotowała podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, II Festiwalu Piosenki Prawdziwej (Sopot – Opera Leśna), Olsztyńskich Spotkań Zamkowych “Śpiewajmy poezję”. Z sukcesem koncertowała w Wiedniu, Paryżu, Nowym Jorku, Lwowie, i wielokrotnie w Londynie. Swoje płyty grupa nagrywała (m. in.) w studio pr. III PR im. Agnieszki Osieckiej i w studio PR Kraków. Wszystkie fonogramy były promowane przez PR, a większość przez TVP pod postacią rejestrowanych koncertów.
LUBELSKA FEDERACJA BARDÓW zaprezentuje program autorski pt. “Nasze najlepsze”. Znajdą się w nim utwory najchętniej słuchane przez publiczność: “Raz na walcu”, “Ataman.”Miło bracia, miło”, “Specjalista od wzruszeń”.
Formacja zaprezentuje się w składzie akustycznym, złożonym z frontmanów LFB:
Jan Kondrak – śpiew, gitara akustyczna, prowadzenie
Marek Andrzejewski- śpiew, gitara akustyczna
Piotr Selim- śpiew, instr. klawiszowe
15.02.23 godz.19.00 Stary Klasztor – Sala Witrażowa, ul. Purkyniego 1
LUBELSKA FEDERACJA BARDÓW
miejsca siedzące: 80 zł – I pula
miejsca stojące: 50 zł – I pula

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →