Liturgy | Warszawa

Liturgy | Warszawa

7 września 2024, Sobota

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Haela Hunt-Hendrix wraz z zespołem Liturgy tworzą niezwykle uzależniający, medytacyjny black metal. Jednakże dla Liturgy powierzchnia nigdy nie wystarcza. “Transcendentalny Black Metal”, termin którym HHH kategoryzuje dźwięk, to wysoko-filozoficzny manifest o religii i sztuce.

Nie ma wątpliwości, że niewielu artystów patrzy na black metal z taką ambicją i analitycznym spojrzeniem. Albumy takie jak ‘Aesthetica’, ‘The Ark Work’ (obie z udziałem perkusisty Grega Foxa) i ‘H.A.Q.Q.’ należą do “jednej z najlepszych i najważniejszych muzyk ostatniej dekady”, jak stwierdził wiodący festiwal Roadburn, gdzie Liturgy w 2022 roku zagrał dwie występy. Najnowszy album “93696” to mieszanka nieustraszonych i wyuzdanych złożonych riffów, chaotycznej furii perkusyjnej, zwariowanej elektroniki – wszystko inteligentnie przeplecione porywającymi wrzaskami Haeli.

www.facebook.com/litvrgy

www.instagram.com/litvrgy

twitter.com/litvrgy

open.spotify.com/artist/5PIuMlRY9PSLUSFzs6lQu1

music.apple.com/au/artist/liturgy/328011350

Liturgy | Warszawa | 7 września 2024, Sobota, Klub Hydrozagadka

Biletomat.pl
70 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →