Life Balance Congress: koncert Ayla Schafer

7 lipca 2023, Piątek

TR Warszawa

Marszałkowska 8, Warszawa

Start: godz. 9:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Już 7 lipca 2023 roku Ayla Schafter wystąpi w Warszawie na Life Balance Congress w Warszawie. Wielojęzyczna piosenkarka i autorka tekstów „world folk” oraz wizjonerska artystka muzyczna, która łączący oszałamiający repertuar oryginalnych pieśni poetyckich z muzyką tradycyjną i plemienną. 
Dzięki rosnącej obecności na arenie międzynarodowej stała się znana jako „Głos Ziemi” i jest potężnym głosem w rosnącej globalnej społeczności ludzi, którzy są oddani życiu w harmonii z ziemią.
Wyraża swoją wizję poprzez ceremonie duchowe, warsztaty/rekolekcje „Song of the Soul” i „Womb Song”, kręgi kobiet, indywidualny coaching głosowy i ceremonie wodne.

Wstęp na wydarzenie od 18 roku życia 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Life Balance Congress: koncert Ayla Schafer | 7 lipca 2023, Piątek, TR Warszawa

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →