Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards Płock 2023

6 lipca 2023, Czwartek

Plaża nad Wisłą

Rybaki 15, Płock

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Lubisz spędzać czas na plaży, a przy okazji jara cię najlepszy, polski hip-hop? Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku to impreza stworzona dla ciebie. Na tej największej rapowej imprezie w Polsce w 2022 roku zagrało ponad 100 artystów. W tym roku, w dniach 6-9 lipca, na plaży w Płocku można usłyszeć zarówno największe mainstreamowe gwiazdy jak i perły z polskiego podziemia.

Lech Polish Hip-Hop Festival – kto wystąpi?

Organizatorzy bardzo skrupulatnie sprawdzają polski rapowy underground, by dać uczestnikom festiwalu możliwość usłyszenia najciekawszych młodych raperów i raperek w Polsce. Jak do tej pory w line-upie festiwalu znajdują się Pezet, Gedz, Kabe, Oki, Kukon, Malik Montana, a także największa jak do tej pory niespodzianka: Molesta Ewenement. Legendarna ekipa z Warszawy wystąpi w Płocku po raz pierwszy od czasu drugiej edycji 9 lat temu.

Ponadto podczas festiwalu odbędzie się wielka bitwa freestyle’owa, na której wystąpią największe gwiazdy tej dyscypliny w Polsce. Oprócz tego, po raz pierwszy festiwal będzie połączony z galą rozdania nagród Lech Polish Hip-Hop Music Awards, w trakcie której wręczone zostaną statuetki raperom i raperkom, którzy w największym stopniu wyróżnili się w 2022 roku zdaniem gremium oraz słuchaczy.

Bilety na Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl!

Kup bilet na Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards Płock 2023

Karnety 3-dniowe: W sprzedaży dostępne są 3-dniowe karnety w kilku ograniczonych ilościowo pulach.
Pierwsza pula dostępna do 28.02 (lub do wyczerpania) w cenie 380 PLN.
Informujemy, że ilość karnetów 3-dniowych jest ograniczona. W przypadku soldout’u przewidujemy wprowadzenie biletów 1-dniowych uprawniających do uczestnictwa w konkretnym dniu festiwalu (czwartek, piątek lub sobota).

Karnety VIP: Ściśle limitowana pula karnetów VIP. Karnet uprawnia do przebywania w strefie VIP każdego dnia festiwalu. Strefa VIP to miejsce w którym czas spędzają zaproszeni goście oraz artyści. Do Waszej dyspozycji będzie bufet (dania ciepłe, przekąski, kawa i herbata), open bar (piwo, drinki, softy), osobna strefa sanitarna, strefa chillout, ścianka foto. Cena 1500 zł.

Bilet Pole Namiotowe: Bilet uprawniający do przebywania na jedynym oficjalnym polu namiotowym LPHHF czyli Elooo Polu. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa przygotowaliśmy dla Was jedno, duże pole namiotowe. Do Waszej dyspozycji będzie strefa sanitarna – prysznice z ciepłą wodą, toalety, przebieralnie, sklep z artykułami pierwszej potrzeby, strefa gastro oraz punkty ładowania telefonów. Teren pola jest oświetlony oraz chroniony. Cena 199 zł.

Miejsce: 09-400 Płock, Plaża nad Wisłą, Google Maps: GMRM+PQF Płock
Data: 6,7,8 lipca 2023 r.

WWW Lech Polish Hip-Hop Festival: plhhfestival.pl
WWW Lech Polish Hip-Hop Music Awards: plhhma.pl
Facebook Festival: www.facebook.com/PolishHipHopFestival
Facebook Awards: www.facebook.com/polishhiphopmusicawards
Instagram Festival: www.instagram.com/polishhiphopfestival
Instagram Festival: www.instagram.com/polishhiphopmusicawards
Youtube: www.youtube.com/@PolishHipHopMusicAwards

 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards Płock 2023 | 6 lipca 2023, Czwartek, Plaża nad Wisłą

Biletomat.pl
199 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →