LASY: AVI X LOUIS VILLAIN | SOPOT

28 lipca 2022, Czwartek

HAH Sopot

Aleja Franciszka Mamuszki 21, 81-718 , Sopot

Start: godz. 20:30

Podziel się:


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Avi x Louis Villain – charyzmatyczny duet artystów, który w swojej muzyce stawia na emocje i niebanalną lirykę, nie zapominając jednocześnie o efektownym brzmieniu.
Na początku 2018 roku własnym sumptem wydali doskonale przyjęty album pt. “Zbiór Pieśni Sycylijskich”. 5 lipca 2019 roku premierę miała kolejna płyta muzyków “Spis Dzieł Sycylijskich”.
W tym roku duet zamknął tryptyk platynowym albumem “Akademia Sztuk Pięknych”, z którego pochodzą takie utwory jak: “AMG, “WOOF” z gościnnym udziałem Pezeta oraz “Toast”.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

LASY: AVI X LOUIS VILLAIN | SOPOT | 28 lipca 2022, Czwartek, HAH Sopot

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →