La Féminité

10 grudnia 2023, Niedziela

XOXO

ul. Marii Konopnickiej 6, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Show taneczno-burleskowo-muzyczne o kobiecości w dwóch aktach.
Dwanaście bardzo starannie dobranych odsłon zarówno solistycznych, jak i grupowych będących pięknymi obrazami prezentującymi kobiecość w w różnych jej odcieniach.
Od tajemniczości i kokieterii poprzez flirt, zmysłowość, namiętność, aż po melancholię, dramatyczne upadki i wspaniałe powroty.
To wszystko w wykonaniu profesjonalnych tancerek, artystek burleski oraz wytrawnych performerek, które swoimi występami zachwycają, bawią i skłaniają do refleksji.

“La Féminité” jest jak kobieta – zmienne i niepowtarzalne – a aby podkreślić tą niepowtarzalność show będzie inny za każdym razem zmieniając się wraz z artystkami oraz występami dając widzom poczucie uczestniczenia w czymś absolutnie…niepowtarzalnym.

REŻYSERIA:
Nathalie Sonnenschine

ARTYSTKI:

Ula B
Kamila Kopkowska
Lizaveta Kupchenia
Lola Noir
Nathalie Sonnenschine
Lady D

PRODUKCJA:
Sonnenschine Productions i Xoxo Event Space

___________________

XOXO Cabaret presents:

“La Féminité”

10th of December
Open door 18.30
Start 19.00

Dance- Burlesque-Vocal show presenting different faces of womanity choreographed by Nathalie Sonnenschine
Twelve very carefully selected scenes, both solo and group, beautiful images presenting femininity in its various shades.
From mystery and coquetry through flirtation, sensuality, passion, to melancholy, dramatic falls and wonderful returns.
All this is performed by professional dancers, burlesque artists and experienced performers who entertain and encourage reflection with their performances.

“La Féminité” is like a woman – changeable and unique – and to emphasize this uniqueness, the show will be different each time, changing with the artists and performances, giving viewers the feeling of participating in something absolutely … unique.

Artists:

Ula B
Kamila Kopkowska
Lizaveta Kupchenia
Lola Noir
Nathalie Sonnenschine|
Lady D

Production:
Sonnenschine Productions i Xoxo Event Space

La Féminité | 10 grudnia 2023, Niedziela, XOXO

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →