Kwasoid: Hypersleep

Kwasoid: Hypersleep

25 maja 2024, Sobota

Wyspa Tamka

Wyspa Tamka, Wrocław

Start: godz. 22:00

Podziel się:

Kwasoid: Hypersleep
Po aktywowaniu Cyberłącza, mającego zjednoczyć energię wszechświata, ekstaza tańczących istot spleciona została z chciwymi intencjami pewnej zjawy, wywołując spięcie, które uwięziło czterech Kwasoidów w mistycznym Hiper Śnie.
Zdruzgotani przywoływacze oraz przedstawiciele raz ziemskich, raz kosmicznych ras, w tym wszelkie jaszczury, chimery i krasnale, postanowili wykorzystać pozostałości Cyberłącza oraz Spiralny Pojazd, tworząc maszynę pozwalającą przeniknąć umysły Kwasoidów, by przerwać ich letarg. Istoty z różnych galaktyk zjednoczyły się, kosztem Kwasoidzkich urządzeń, tworząc ostateczne narzędzie, które ma uwolnić Kwasoidy, bowiem tylko one mogą pomóc odbudować je ponownie, by wspólnie zapewnić ostateczny kosmiczny ład.
Niedźwiedzi Kapłani w sesji medytacyjnej przewidzieli soniczną walkę z kreaturami zrodzonymi z uśpionego lęku Kwasoidów. GUND, Havaya, Dragonhunt czy alternatywne mroczne wersje Przywoływaczy to tylko część przeciwników, których ujrzeli w swojej wizji. Podczas operacji Hypersleep, skonfrontujemy się z myślami i wspomnieniami przeszłych bitew Kwasoidów w niepokojącym świecie Be Psychelelic, okraszonym skrzywioną wersją komnat Przywoływaczy Gryzącego Dymu.
Czy determinacja istot wystarczy, by przerwać letarg i przywrócić Kwasoidów do świadomości? A jeśli w alternatywnym świecie znów spotkają Nieproszonego, jak zmierzą się z nim bez pomocy Kwasoidów? Czy istoty opuszczą umysły Kwasoidów wraz z nimi, czy też zostaną wchłonięte w ich alternatywną sferę? Wszystko to zależy od ilości śmiałków, którzy dołączą do naszej armii istot, gotowych tańczyć o wszechświat!
PSY STAGE
∞ GUND live! [ Darkelicious Records ]
∞ Havaya [ Egodrop ]
∞ Dragonhunt [ Dual Dimension ]
∞ Kobaïan [ New Skulls Records / Gryzący Dym ]
∞ Dipolar [ Gryzący Dym ]
BEACH STAGE
∞ VSN [ Wyspa Tamka ]
∞ Mystic [ Dual Dimension ]
∞ Bastet [ Gryzący Dym ]
∞ Kobaian [ Gryzący Dym ]
DECO:
☼ Be Psychedelic
☼ Gryzący Dym
Autor grafiki – ig: @tuinuan_
TAX: 30 PLN

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →