Kwartet ProForma feat. Titus (Acid Drinkers) – “Leonard Cohen. Wiemy, Kim Jest”

17 lutego 2023, Piątek

Stary Klasztor

Purkyniego 1, Wrocław

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Kwartet ProForma feat. Titus (Acid Drinkers) – “Leonard Cohen. Wiemy, Kim Jest”
wROCKfest.pl zaprasza 17 lutego do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert Kwartetu ProForma z gościnnym udziałem Titusa – lidera zespołu Acid Drinkers.
Jedyny pięcioosobowy kwartet w Polsce, a może i na świecie, w ramach trasy promującej album “Leonard Cohen. Wiemy, Kim Jest” zawita do Wrocławia. Płyta została wydana w listopadzie 2021 roku i stała się jedną z najbardziej udanych w historii zespołu.
Krążek zawiera utwory z repertuaru kanadyjskiego barda Leonarda Cohena, przetłumaczone przez Daniela Wyszogrodzkiego, a całość okraszona została nowymi, autorskimi aranżacjami nawiązującymi do oryginału. Dzięki kampanii crowdfundingowej i wsparciu fanów, muzycy, nie związani ścisłą linią czasową byli w stanie dopracować każdą nutę i stworzyć naprawdę wyjątkowy album.
Na koncercie we Wrocławiu gościnnie wystąpi legenda polskiego rocka: Tomasz “Titus” Pukacki, który na płycie wykonał utwór „Chcesz zrobić ciemniej”. Oprócz tego artysta zaskoczy kilkoma utworami skierowanymi do fanów jego twórczości. Zapraszamy serdecznie.
17.02.23 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
Kwartet ProForma feat. Titus (Acid Drinkers)
“Leonard Cohen. Wiemy, Kim Jest”
miejsca siedzące: 80 zł – I pula
miejsca stojące: 60 zł – I pula

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →