Kurs Burleski: ruch i taniec z Red Juliette

Kurs Burleski: ruch i taniec z Red Juliette

20 września 2022, Wtorek

Madame Q

Burdzińskiego 5/24, Warszawa

Start: godz. 20:45

Podziel się:

Kochane osoby, startujemy ponownie z zajęciami burleski w Madame Q. Mamy dla Was niezwykły 8 tygodniowy kurs. Poniżej znajdziecie szczegółowy opis zajęć i cennik. Kupując bilet deklarujesz chęć w uczestniczenia w pełnym 8 tygodniowym kursie. Możliwość kupienia biletu na pojedyncze zajęcia lub karnetu na 4 zajęcia powstała w celu rozbicia płatności na mniejsze kwoty. Czas pojedynczych zajęć to 90 minut. Zajęcia odbywają się w wtorki o godz. 20:45.
Bilety: https://madameq.pl/product/kurs-burleski-2/
To kurs, w czasie którego nauczycie się podstaw burleskowego ruchu oraz nauczycie się pracować z najbardziej kultowymi propsami scenicznymi takim jak boa czy pończochy. Red Juliette nie tylko jest jedną z najlepszych performerką polskiej sceny burleskowej, ale również od lat jest bardzo efektywną nauczycielką  Pomoże Wam poczuć w sobie zmysłowość i nauczy niezwykłych trików. Kurs dla każdego kogo urzekła burleska. W przyszłości możesz przełożyć to na debiut sceniczny albo po prostu odkryć w sobie pokłady burleskowego piękna i zachować dla siebie.
Program zajęć:
Podstawy burleskowego ruchu – 20.09 oraz 27.09 – prawidłowe ustawienie ciała, tajniki chodzenia, ramion, korzystnie wyglądające figury, odrobinę floorworku – całość nauki przeniesiemy na końcowy układ choreograficzny ☛ weź ze sobą: wygodny strój i butelkę wody!
Rękawiczki & pończochy – 4.10 oraz 11.10 – poznasz tajniki pracy z rękawiczkami i pończochy – różne metody ściągania, zabawy nimi itp. – całość nauki przeniesiemy na końcowy układ choreograficzny ☛ weź ze sobą: wygodny strój, pończochy i butelkę wody!
Boa – 18.10 oraz 25.10 – z czego może być boa? Dowiecie się jak można ujarzmić boa i sprytnie wykorzystać na scenie – całość nauki przeniesiemy na końcowy układ choreograficzny ☛ weź ze sobą: wygodny strój i butelkę wody!
Bump & grind – 8.11 oraz 15.11 – czym jest bump & grind? Nauczysz się podstaw tego burleskowego stylu z lat 50s. Zajęcia intensywne ruchowo ale układ, który na koniec zatańczycie będzie wart tego wysiłku ☛ weź ze sobą: wygodny strój i butelkę wody!
––––––––––––
Pojedyncze zajęcia: 60 zł
Karnet na 4 zajęcia: 220 zł
Karnet na 8 zajęć: 400 zł
Zajęcia odbywają się w:
Madame Q: Burdzińskiego 5/24, II p.
dojazd: przystanek Rondo Starzyńskiego lub pl. Hallera
–––––––––––––
Kurs przeznaczony jest dla osób na KAŻDYM poziomie zaawansowania, zarówno dla osób początkujących, jak i już występujących/tańczących, które chcą doszlifować swoje umiejętności.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →