Kuban | Zachowaj Spokój | Gdańsk

Kuban | Zachowaj Spokój | Gdańsk

1 kwietnia 2023, Sobota

B90

Stocznia Gdańska - ul. Elektryków, Gdańsk

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Kuban apeluje o spokój!
Po ponad czterech latach ciszy jego fani są gotowi zrobić hałas: raper powraca na scenę i rusza w trasę promującą jego nowy album pt. ,,spokój.”!
Podczas zbliżającej się trasy ,,ZACHOWAJ SPOKÓJ” Kuban przywita się po długiej przerwie z czterema polskimi miastami – odwiedzi Gdańsk, Katowice, Kraków oraz Wrocław.
Zaintrygowani nieobecnością fani rapera z pewnością poszukują wyjaśnień, gdzie i dlaczego zniknął Kuban.
Nowy album i zbliżająca się trasa zdają się być długo wyczekiwanymi odpowiedziami na te pytania!
Gdzie: B90 / ul. Elektryków 1 / Gdańsk
Start: 18:00
Koncert: 20:00
=========
– Przypominamy, że kupując bilety poza oficjalnymi kanałami sprzedaży, np. od osób trzecich możecie zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwiają wejścia na wydarzenie.
– Osoby poniżej 16 roku życia w dniu koncertu mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, ale które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w wydarzeniu. WZÓR ZGODY: tiny.pl/wtxqb
– Nie ma potrzeby drukowania biletów, wystarczy pokazać kod QR na telefonie (prosimy maksymalnie rozjaśnić ekran i mieć przygotowany QR w momencie podejścia do osoby obsługującej wejście).
– Aby dostać się na teren wydarzenia każdy obowiązkowo posiadać musi dokument tożsamości ze zdjęciem.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →