Krystian Ochman | Wrocław

Krystian Ochman | Wrocław

23 lutego 2024, Piątek

Impart

Mazowiecka 17, Wrocław

Start: godz. 19:00

Podziel się:

ZMIANA DATY – z 5.11.2023, PRZENIESIONY na 23.02.2024

I ZMIANA MIEJSCA – z A2, na Impart

Krystian Ochman, po wyjątkowo gorącym okresie, który towarzyszył wydaniu debiutanckiego albumu „Ochman” (uzyskał status Złotej Płyty) oraz udziałowi w konkursie Eurowizja 2022, postanowił zrobić sobie przerwę w celu zakończenia studiów i obrony pracy dyplomowej. Jednak już jesienią Krystian wraz ze swoim zespołem wraca do tego, co jest mu najbliższe – do spotkań na żywo z publicznością. Koncerty to jego żywioł i pasja.

Tym razem, w ramach jesiennej trasy, Krystian pojawi się w kilku klubach, co będzie stosunkowo nowym doświadczeniem zarówno dla niego, jak i dla jego odbiorców. Jest to odpowiedź na liczne pytania i prośby fanów, którzy chcieliby zobaczyć Krystiana w „luźniejszym” i bardziej energetycznym wydaniu.

Ponieważ zbliżająca się trasa jest związana z premierą nowej płyty wokalisty, na koncertach, oprócz dobrze już znanych utworów, nie zabraknie nowości i niespodzianek. Krystian przyzwyczaił fanów do wysokiej jakości swoich koncertów, zarówno pod względem wokalnym, muzycznym, jak i wizualnym.

Nie inaczej będzie tym razem.

W oczekiwaniu na nowy album Ochmana zapraszamy na jego trasę koncertową jesień-zima 2023.

Krystian Ochman Tour:
13.02.2024 – Katowice | Pałac Młodzieży
23.02.2024 – Wrocław | Impart
26.03.2024 – Kraków | Teatr Variete

Krystian Ochman | Wrocław | 23 lutego 2024, Piątek, Impart

Biletomat.pl
109 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →