Konrad Słoka | Szczecin

Konrad Słoka | Szczecin

19 kwietnia 2024, Piątek

Klub Delta

Racławicka 10, Szczecin

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Konrad Słoka | Koncert w Klubie Delta

19 kwietnia (piątek) o godz. 18.00 na naszej scenie wystąpi Konrad Słoka. Szczeciński twórca w solowym występie zaprezentuje utwory ze swojej debiutanckiej płyty „Stare śmieci”.

Bilety w cenie 20 zł.

KONRAD SŁOKA

Muzyka Konrada Słoki to połączenie liryczności folkowych ballad i surowej, bezkompromisowej rockowej energii. Teksty Konrada są bezpośrednie, opowiadają w niezwykły sposób o zwykłych, z pozoru, sytuacjach z otaczającej rzeczywistości, unikając przy tym pretensjonalności i egzaltacji poezji śpiewanej. 13 października 2023 r. miał premierę debiutancki solowy album Konrada zatytułowany „Stare śmieci”. Dopełnieniem do płyty jest film muzyczno-dokumentalny „Life na starych śmieciach” (premiera listopad 2023), czyli koncert LIVE z elementami dokumentalnymi z życia Konrada i członków zespołu. Do tej pory ukazały się 4 single wraz z teledyskami promujące debiutancką płytę. Są to kolejno ‘’Algorytm”, ‘’Jak Was wypuścić z rąk”, ’’Syreni śpiew” oraz tytułowe „Stare śmieci”. Podczas koncertów Konrada wspiera kultowa, szczecińska formacja CHANGO.

Konrad w social mediach:

FB: www.facebook.com/konrad.sloka.official/

IG: www.instagram.com/konradsloka/

YouTube: www.youtube.com/@KonradSlokaOfficial

Konrad Słoka | Szczecin | 19 kwietnia 2024, Piątek, Klub Delta

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →