Koncert Transgresja + Insekt + Comepass | Poznań

Koncert Transgresja + Insekt + Comepass | Poznań

25 listopada 2022, Piątek

Klub u Bazyla

Norwida 18A, Poznań

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Termin: 25.11.2022
Otwarcie bramek: 19:00
Lokalizacja: Klub u Bazyla
(Norwida 18A, 60-867 Poznań)
Bilety:
I pula 40 zł
II pula 50 zł
W dniu koncertu 60 zł

Porzuć cichą wegetację W CZTERECH ŚCIANACH i przeżyj razem z nami NIEZLICZONE STANY, ZGUBIONY W TŁUMIE na koncercie w Poznaniu! Choć NIEDOSKONAŁY świat wystawił nas wszystkich na próbę, dziś z nieukrywaną radością zapraszamy Cię na koncert z trasy promującej nasz najnowszy album „GOLIAT”, którego premiera miała miejsce już 25.02! Zostaw w tyle KAMIEŃ ZGORSZENIA, jakim jest codzienny MEDIÓW SZTURM i zamiast zastanawiać się, DOKĄD ZMIERZAMY, powiedz sobie tu i teraz „To żadna ZDRADA, że dziś PRAGNĘ WIĘCEJ”! Spotkajmy się na koncercie, który na długo zapadnie Ci w pamięć. Zagramy utwory starsze, jak i te całkiem nowe – nasza setlista to jedynie ILUZJA OGRANICZENIA, bo szykujemy dla Ciebie pełną gamę niespodzianek. Już dziś powiedz lenistwu „NIE ULEGNĘ” i spraw sobie bilet na koncert w Klubie U Bazyla!

Gościnnie wystąpi zespół Insekt oraz Comepass.

*******
TRANSGRESJA to śląski zespół, który swoimi kompozycjami wciąga w świat energetyzującego psychodelicznego rocka. Wizytówką kapeli jest przykuwająca oko oprawa wizualna, spajająca tajemnicze i mroczne brzmienie z kontrastową grą świateł i fluorescencyjnymi stylizacjami wykonawców. Każdy koncert Transgresji to klimatyczne show, uczta dla zmysłów i wyobraźni.
W ciągu sześciu lat działalności zespół aktywnie udzielał się zarówno na scenie, jak i w studiu. Transgresja pojawiła się w telewizyjnym show „Mam Talent”, zagrała na scenie na CieszFanów Festiwal 2021 oraz na małej scenie Pol’and’Rock 2022. Na przestrzeni lat zespół współdzielił scenę z czołówką polskich zespołów rockowych m.in. Hunter, Łydka Grubasa, Jelonek, czy Organek.
Do artystycznego dorobku formacji należy demo “Ludzie Atomów Masowej Destrukcji”, EP-ka “Spokój Znajdzie Niewielu” oraz album „Brak Równowagi”, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności oraz krytyków muzycznych. Obecnie zespół wydał nową długogrającą płytę – „GOLIAT”.
Odsłuchaj ją tutaj: ffm.to/transgresja_goliat

www.transgresja.pl
www.instagram.com/transgresja.poland/
www.youtube.com/transgresja
Najnowsze teledyski:
„Pragnę więcej” youtu.be/RVpXEZj3DGQ
„Iluzja ograniczenia” youtu.be/m6ktZP8WZ6A
„Goliat” youtu.be/jjcj6vNR4Zk

*******
INSEKT to śląskie trio, aktywnie występujące i tworzące już blisko 12 lat. Zespół odważnie eksploruje muzyczne rewiry, meandrując w swoich kompozycjach między rockiem lat ’90, bujającym grungem i hałaśliwym punkiem. Nie brak tu także gitarowych solówek z heavy metalowym pazuremi melodyjnych riffów subtelnie zagłębiających się w spokojniejszą stronę rocka alternatywnego.
Muzycy od lat działają aktywnie, własnym sumptem wydając płyty i teledyski, a motorem napędzającym ich działania jest pozytywny odbiór ich twórczości zarówno w sieci, jak i na koncertach. Goszcząc na scenach wielu polskich klubów i festiwali wystąpili u boku artystów takich jak Organek, Lao Che, Happysad, czy Łydka Grubasa. Po wydanej w 2017 r. EPce „Menda”, której kontynuacją był wydany dwa lata później długogrający album studyjny „Menda 2.0.”, zespół nie zwalnia tempa i odkrywa kolejne karty swojej twórczości, wydając singiel o tytule „Maska”.

Instagram
www.instagram.com/insektmusic/
Spotify
open.spotify.com/artist/5ctFHtfBz9nSEJy8gbc1JG

*******
Comepass to zespół z Poznania założony w 2018 roku, wykonujący muzykę z pogranicza rocka progresywnego, grunge’u i metalu alternatywnego. Skład tworzy czwórka przyjaciół:
wokalista/basista i autor tekstów – Jakub Wesołowski
gitarzyści – Maurycy Sujak i Hubert Łapa
perkusista – Mateusz Żeleśkiewicz.
Twórczość Comepass charakteryzuje się dużą różnorodnością brzmień poprzez łączenie ze sobą wielu stylów muzycznych, opierając się głównie na gatunkach oscylujących wokół rocka i metalu. We wrześniu 2021 roku wydali swój debiutancki kawałek zatytułowany: „Stimulus”. Na platformach streamingowych usłyszeć można też ich najnowsze wydania w postaci podwójnego singla – „Grievance” i „Reason”. Okazja żeby zobaczyć ich na scenie nadarzyła się już na początku czerwca tego roku podczas „Mystic Festival” w Gdańsku, gdzie dostali się zwyciężając eliminacje, których finał odbył się w klubie Progresja w Warszawie.

linktr.ee/comepass

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →