Koncert: Sylwetki | Oyate | Gars

24 marca 2023, Piątek

Klub Desdemona

Antoniego Abrahama 37, Gdynia

Start: godz. 19:00

Podziel się:

start 20, koszt 40
zagrają w tej kolejności:
GARS – noise / posthardcore / trans
OYATE – etno / indian / punk
SYLWETKI – anarcho / folk / punk

SYLWETKI
– coś odmiennego. Jest kontrabas i dużo liryki. W składzie ludzie znani między innymi z No Se czy 11 Września. Tego nie można pominąć!
sylwetki.bandcamp.com/
www.jamendo.com/artist/342969/sylwetki/
www.facebook.com/profile.php?id=100063585216907
OYATE
– korzenny etno punk z mocnym, indiańskim przekazem i plemiennymi zaśpiewami. Jeśli wiesz, co działo się i jaka energia skraplała się z sufitu na koncertach Plebanii, to dodaj do tego punk rockową gitarę i polskie teksty o czymś i już wiesz, że Twoja nóżka przysłowiowo będzie chodzić a bardzo prawdopodobne, że nie tylko ona. Pierwszą płytę “Uff…” wydał Pasażer Records w 2021 a drugą “Hihi” Zima Records 4 listopada 22 roku. CD obu wydawnictw będzie można zakupić na koncercie! Mitakuye Oyasin! – wszyscy jesteśmy spokrewnieni.
www.oyate.pl
www.facebook.com/indianpunkband
GARS
legendarny rzepscore z 3M. Grają w różnych składach od 2005 r. Teraz w tym oryginalnym 2xRusakow, 1xPiskorz. Wydali 4 płyty. “Gone away return to sender” wydawał Pasażer Records na winylu. A “Gruzy absolutu, rewizja symboli” No Sanctuary Records i miksował Jack Endino, tak ten od Bleach Nirvany. Ta płyta przyniosła im splendor w necie. Zagrali wiele koncertów w miejscach, do których lepiej się nie zapuszczać. W ten wieczór, jak dobrze pójdzie wydadzą piątą płytę ДРЭВА, która powstawała z Yewhanem na wokalu. Rejestrował i miksował ją Johan Vreen. Kasetę wyda Negation Institute a CD zespół. Co zaprezentują? Bagienne, noisowe nabożeństwo w stylu posthc z alkoholową medytacją nad upadkiem.
www.facebook.com/garsband
gars.bandcamp.com/

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →