Koncert PENDOFSKY: premiera płyty GUMOLIT

24 listopada 2023, Piątek

klub Tony

plac Orląt Lwowskich 20c, Wrocław

Start: godz. 20:00

Podziel się:

TONY zapraszają na wyjątkowy koncert: PENDOFSKY – GUMOLIT!

Wydarzenie będzie rejestrowane audio-video.

Będzie to wyjątkowa okazja do spotkania się z artystą z bliska!

Jego muzyka brzmi świeżo i intrygująco, zdobywając uznanie zarówno wśród krytyków, jak i fanów.

Specjalnym gościem na płycie jest Rey Ceballo, znany z gry na klawiszach w legendarnym kubańskim zespole Buena Vista Social Club oraz znany wszystkim Tomasz Organek.

W 2015 roku, Pendofsky został wyróżniony nagrodą Mateusza Trójki w kategorii “debiut jazzowy”. Za kierownictwo projektu odpowiada basista, Marcin Pendowski, dwukrotnie nominowany do nagrody Fryderyka (z zespołem Artrosis, wyd. MM Productions). Jest on również współkompozytorem pierwszej produkcji dla Discovery Channel oraz muzyki do filmu “Solidarność. Początek Rewolucji”.

Przez lata, artysta współpracował z wieloma gwiazdami sceny jazzowej, takimi jak: Kuba Stankiewicz, Grzegorz Nagórski, Eleine Simpson, Valerie Scott, Piotr Baron, Henryk Miśkiewicz, Monika Borzym i Milo Kurtis.

Koncert PENDOFSKY: premiera płyty GUMOLIT | 24 listopada 2023, Piątek, klub Tony

Biletomat.pl
120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →