Koncert Jazz Beza! | Szczecin

Koncert Jazz Beza! | Szczecin

20 września 2024, Piątek

Klub Jazzment

Kurkowa 4, Szczecin

Start: godz. 20:00

Podziel się:

ZMIANA DATY – z 25.04.2024, PRZENIESIONY na 20.09.2024

Szczecińska Beza i Szczecin Jazz łączą siły aby dać jeden i niepowtarzalny, wspólny koncert !

Łączymy świat muzyki i słodkości – mówi popularna Hania Beza – 25 kwietnia w Jazzment Klub zagram jazz na trąbce razem z Sylwestrem Ostrowskim i jego zespołem. Będziemy tego dnia świętować 5 lecie Szczecińskiej Bezy! Z tej okazji dla każdej osoby przyszykujemy Jazzowe Bezy oraz urodzinowe konkursy w których będzie można wygrać Vouchery na torty! To będzie słodka muzyczna uczta!

Bio

Cześć tu Hania Beza! Na codzień tworzę Szczecińską Bezę przy ulicy Sikorksiego 8 i zajmuję się słodką twórczością – ale również jestem absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej 1 stopnia w klasie fortepianu. Jednak trąbka to instrument który skradł moje serce. Dzięki wsparciu Sylwestra Ostrowskiego mogę połączyć te dwa światy: muzyki i słodkości.

miejsca siedzące, nienumerowane (przy numerowanych stolikach)

Koncert Jazz Beza! | Szczecin | 20 września 2024, Piątek, Klub Jazzment

Biletomat.pl
90 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →